Najsledovanejším stredajším programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol komediálny seriál Hranica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 308-tisíc divákov.

Večer v znamení záhad

Úspech u divákov zožal Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Mysterióznu drámu Vraždy na Tahiti si večer pozrelo 255-tisíc ľudí. Vysokú sledovanosť mala Jojka aj vďaka kulinárskej šou Bez servítky. Stredajšie varenie videlo 245-tisíc divákov.

V top päťke sa umiestnila aj Televízia Markíza. Relácia Reflex k obrazovkám prilákala 164-tisíc ľudí. Úspech v sledovanosti si môže opäť pripísať RTVS. Vysielaním vedomostnej súťaže Duel si získala pozornosť 155-tisíc divákov.

Súťaže aj thriller

Seriál Hranica zaujal aj cieľovú skupinu 12 až 54 rokov. Stredajšiu epizódu si pozrelo 143-tisíc ľudí s trhovým podielom 16,9 percenta.

V rebríčku sledovanosti sa relácia o varení Bez servítky udržala. Jojka prilákala pred obrazovky 102-tisíc divákov s 21,9 percentným trhovým podielom.

Markíza zožala úspech za vysielanie thrilleru Diagnóza: Šampión v hlavnej úlohe s Willom Smithom. V stredu večer ho videlo 85-tisíc ľudí s trhovým podielom 11,9 percenta.

Najlepšiu päťku uzatvára opäť Markíza. Reláciou Reflex prilákala k obrazovkám 67-tisíc divákov s trhovým podielom 17,5 percenta. Zábavno-súťažnou šou Na love si získala rovnako 67-tisíc ľudí, avšak s menším trhovým podielom, a to 14,2 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Na snímke sú herci a tvorcovia  nového seriálu Zlatá rybka.
Neprehliadnite

Jojkárska Šťastná rybka lídrom rebríčkov, státisíce divákov sledovalo aj Utajeného šéfa