Najsledovanejším stredajším programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol komediálny seriál Hranica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 347-tisíc ľudí.

Oteckov sledovalo cez 200-tisíc divákov

Stredajšia epizóda kulinárskej šou Bez servítky zaujala viac divákov ako v utorok. Varenie východniarky Simony sledovalo na Jojke 285-tisíc divákov.

V top trojke sa umiestnil aj Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) s kriminálkou Vraždy v Blois. Záhady a napätie k televíznym obrazovkám prilákali 247-tisíc ľudí.

Vysokú sledovanosť mala v cieľovej skupine 12+ aj Televízia Markíza. Divákov zaujala seriálom Oteckovia, ktorý uvidelo 238-tisíc ľudí, úspešná v sledovanosti bola aj RTVS s vedomostnou súťažou Duel, ktorý si pozrelo 187-tisíc divákov.

Večer akčných filmov

Rebríček nespravodajských programov v cieľovej skupine 12 až 54 priniesol iba nepatrnú zmenu. Jojka sa so seriálom Hranica umiestnila na prvom mieste rebríčka vďaka 162-tisícom divákov s trhovým podielom 17,2 percenta.

Vysoko sa dostala aj šou Bez servítky, ktorú uvidelo 138-tisíc divákov s trhovým podielom až 22,6 percenta.

Top trojku uzatvárajú Oteckovia, ktorí v stredu prilákali k obrazovkám 117-tisíc ľudí s trhovým podielom 18,9 percenta

Úspešnú sledovanosť si môže TV Markíza pripísať aj za reláciu Reflex, ktorú sledovalo 97-tisíc divákov s trhovým podielom 19,5 percenta, ale aj za večerný film Cesta za slobodou v hlavnej role s Reese Witherspoonovou, ktorý si pozrelo 78-tisíc ľudí s trhovým podielom 10,2 percenta

Ďalšie dôležité správy

Vznikla reklamná agentúra Silwer, ako prvá je zameraná na cieľovú skupinu ľudí nad 50 rokov
Neprehliadnite

Vznikla reklamná agentúra Silwer, ako prvá je zameraná na cieľovú skupinu ľudí nad 50 rokov