Zuzana Valentová nastupuje z pozície projektovej manažérky oddelenia komunikácie a podujatí národného projektu inovujme.sk, ktorý patrí pod agentúru. Na starosti bude mať externú aj internú komunikáciu.

„Som rád, že vieme ponúknuť priestor šikovným zamestnancom v rámci agentúry. Od novej posily očakávam budovanie dobrého mena agentúry a vzťahov vo všetkých smeroch,“ uviedol generálny riaditeľ SIEA Peter Blaškovitš.

Hovorkyňa a riaditeľka komunikácie SIEA Zuzana Valentová
Zdroj: Slovenská inovačná a energetická agentúra

V minulosti navrhovala marketingové kampane, zastrešovala PR, kreatívu aj réžiu televíznych a rozhlasových spotov. Organizovala koncertné podujatia popredných slovenských a českých interpretov, pracovala ako redaktorka, produkčná aj eventová manažérka. Vyštudovala históriu a slovenský jazyk na FiF UK.

„Pozíciu prijímam ako výzvu a pristupujem k nej s rešpektom. Verím, že sa nám podarí posilniť kvalitu komunikácie a prezentovať silnú dôveryhodnú agentúru, ktorá je užitočným nástrojom verejnej správy a v najväčšej miere podporuje širokú aj odbornú verejnosť,“ hovorí Zuzana Valentová, nová hovorkyňa a riaditeľka komunikácie SIEA. Na stoličke tlačového hovorcu vystriedala po šiestich rokoch skúseného Stanislava Jurikoviča, ktorý prijal funkciu riaditeľa odboru nových energetických technológií.

Slovenská inovačná a energetická agentúra pôsobí ako štátna príspevková organizácia Ministerstva hospodárstva SR. Zastrešuje množstvo aktivít v oblasti inovácií a energetiky. Vďaka implementovaniu projektov z európskych štrukturálnych fondov pomáha slovenským podnikateľom, širokej verejnosti, mestám a samosprávam k energetickej efektívnosti, zavádzaniu inovácií a plní úlohu technologickej agentúry

Ďalšie dôležité správy