Najsledovanejším pondelkovým programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol seriál Hranica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 334-tisíc ľudí.

Jojka kráľovala sledovanosti

Úspech u divákov zožala kulinárska šou Bez servítky, opäť z dielne Tv Joj. Prvú tohtotýždňovú časť si pozrelo 265-tisíc ľudí.

Jojka v pondelok obsadila všetky tri popredné priečky. Svoj úspech v sledovanosti uzavrela reláciou Inkognito, ktorá k televíznym obrazovkám prilákala 254-divákov.

Top päť doplnila aj TV Markíza so seriálom Oteckovia, ktorý videlo 228-tisíc ľudí a Hornú Dolnú si v utorok pozrelo 190-tisíc divákov.

Zmena v Top 3

Jojkárska Hranica zaujala aj v cieľovej skupine 12 až 54 rokov. Seriál si pozrelo 165-tisíc ľudí. Rovnako sa na druhej priečke udržala tiež šou o varení Bez servítky, ktorú sledovalo 122-tisíc divákov.

Zmena v cieľových skupinách 12 až 54 a 12+ nastala až na chvoste top trojky, kde sa umiestnila Horná Dolná televízie Markíza. V pondelok si ju pozrelo 114-tisíc ľudí.

Úspešnú päticu rebríčka uzatvárajú Oteckovia z dielne TV Markíza, ktorých si pozrelo 109-tisíc divákov a jojkárske Inkognito so sledovanosťou104-tisíc ľudí.

Ďalšie dôležité správy

Novinový stánok: Na Kryme sú dnes tri štátne jazyky - ruský, ukrajinský a krymskotatársky, ale ani jedna škola s vyučovacím jazykom ukrajinským alebo krymskotatárskym. Zato z novín a časopisov sa vyberať dá.
Neprehliadnite

Odvolaný ruský poslanec spúšťa v Kyjeve online denník pre publikum v Rusku