Najsledovanejším utorkovým programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol seriál z lekárskeho prostredia Nemocnica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 469-tisíc ľudí.

Filmový utorkový večer

O takmer polovicu nižšiu sledovanosť mala kulinárska šou Bez servítky. Varenie iba 19-ročného účastníka si na TV Joj pozrelo 258- tisíc divákov.

V top trojke sa umiestnil aj Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) s filmom Lekárka z ostrova, ktorú v utorok večer sledovalo 235- tisíc ľudí.

Vysokú sledovanosť mala v cieľovej skupine 12+ aj Televízia Markíza. Divákov zaujala seriálom Oteckovia, ktorý videlo 222-tisíc ľudí, úspech zožala tiež šou Utajený šéf, k obrazovkám prilákala 195-tisíc divákov.

Seriály si držia sledovanosť

Rebríček nespravodajských programov v cieľovej skupine 12 až 54 priniesol iba malú zmenu. Jojka seriálom Nemocnica opäť kráľovala rebríčku. Utorkovú časť si pozrelo 211-tisíc divákov.

Markizáckeho Utajeného šéfa, v utorkovej epizóde z hotelového prostredia, sledovalo 121-tisíc ľudí.

Šou Bez servítky sa udržala v rebríčku troch najsledovanejších nespravodajských programov. V cieľovej skupine 12 až 54 si ju pozrelo 110-tisíc divákov.

Top päť uzatvorili TV Markíza a RTVS. Ďalšiu časť Oteckov sledovalo 109-tisíc ľudí a Lekárka z ostrova k televíznym obrazovkám prilákala 78-tisíc divákov.

Ďalšie dôležité správy

Komediálny seriál Hranica
Neprehliadnite

Seriál Hranica sa drží na čele sledovanosti, markizácka Horná Dolná výrazne zaostáva