Najsledovanejším stredajším nespravodajským programom sa stal futbalový zápas medzi Ferencváros Budapešt a ŠK Slovanom Bratislava, ktorý skončil víťazstvom slovenského klubu.

Futbal a krimi

Zápas druhého kola kvalifikácie futbalovej Ligy majstrov tak na stanici Dajto sledovalo v prvom polčase 183-tisíc divákov a v druhom polčase až 300-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+.

Pod 200-tisíc sledujúcich divákov sa dostalo krimi Vraždy v Avignone, ktoré prinieslo Rozhlasu a televízii Slovenska (RTVS) 181-tisíc divákov. Aj Televízia Joj v tom čase vysielala krimi Dvojka na zabitie, ktoré si pozrelo 177-tisíc ľudí.

Rozzúrený a 86-tisíc divákov

Rebríček druhej sledovanej cieľovej skupiny od 12 do 54 rokov taktiež ovládol futbalový zápas Slovana Bratislava s Ferencváros Budapešť, ktorý získal trhové podiely 12,7 a 17,9 percenta.

Krimi Dvojka na zabitie si pozrelo 93-tisíc ľudí s trhovým podielom 11,4 percenta a pomerne vysoko sa dostal aj akčný triler Rozzúrený, ktorý uvidelo 86-tisíc ľudí.

Najvyšší trhový podiel v rebríčku dosiahol kriminálny seriál Mentalista VII, keď získal najskôr 23,7 percent a ďalšia epizóda 22,3 percenta.

Trhový podiel počas celého dňa ukázal, že Markíza Group dosiahla 28,9 percenta, Joj Group 18,2 percenta, RTVS Group 7,5 percenta a TA3 1,4 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Rastislav Lupták čistil aj obrovskú vaňu v mliekarni.
Neprehliadnite

Jojkárske seriály patria k najsledovanejším, oslovil aj markizácky Utajený šéf II. z mliekarní