Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa v stredu (10.5.) stal rodinný seriál Mama na prenájom. K televíznym obrazovkám prilákala 387-tisíc divákov. Za ním skončili Vraždy v Granville na RTVS, ktoré si pozrelo 292-tisíc ľudí.

Ďalšie dve epizódy zo života Geissenovcov skončili na treťom a piatom mieste so sledovanosťou 283-tisíc a 253-tisíc divákov. Kulinárska šou Bez servítky si na štvrtej priečke získala 266-tisíc divákov.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnila Mama na prenájom s vysokým trhovým podielom 36,5 percenta. Druhá a tretia priečka patrili šou Geissenovci - Ťažký život milionárov. Dve epizódy si z koláča trhového podielu ukrojili 21,1 a 22,2 percenta.

Šou o varení Bez servítky sa dostala na štvrté miesto s 22,7-percentným trhovým podielom. Rebríček top najsledovanejších nespravodajských programov dopĺňa šou 2 na 1, ktorej hosťom bol tentokrát Boris Valábik. Z trhového podielu získala 12,2 percenta.

Markíza Group v stredu získala 29,3 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group mala 24,4 percenta, RTVS získala 10,4 percent a spravodajská TA3 mala 1,4 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

V relácii Bez servítky sa stretávajú rôzne typy,
Neprehliadnite

Policie Modrava predbehla šou Bez servítky. Najvyššie skončil Dunaj, k vašim službám