Utorkovým (9. 5.) najsledovanejším nespravodajským programom bol seriál Dunaj, k vašim službám. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 455-tisíc divákov. Seriál Mama na prenájom si pozrelo 385-tisíc ľudí.

Na tretej priečke sa umiestnil seriál Nemocnica, ktorý si nenechalo ujsť 381-tisíc divákov. Český kriminálny seriál Policie Modrava získala 262-tisícovú sledovanosť. Top 5 najúspešnejších nespravodajských programov dopĺňa kulinárska šou Bez servítky, ktorú si pozrelo o tisíc divákov menej.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Dunaj, k vašim službám s trhovým podielom 26 percent. Mama na prenájom však v trhovom podiele viedla, získala 34,1 percenta.

Nemocnica, ktorá v sledovanosti skončila na treťom mieste, si vyslúžila 20,1 percenta trhového podielu. Šou o varení Bez servítky získala 22,1 percenta trhového podielu. Rebríček top 5 uzatvára český krimiseriál Policie Modrava s 23,4-percentným trhovým podielom.

Markíza Group v utorok získala 36,2 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group dosiahla 20,9 percent, RTVS vyskočila nad 7,5 percenta a spravodajská TA3 mala 2 percentá trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Google Chrome
Neprehliadnite

Aj Google siahol po umelej inteligencii. Aké zmeny prinesie vo vyhľadávaní?