Zábavná šou plná fenomenálnych premien, hudobných čísel a obľúbených slovenských hviezd v roliach svetových, ale aj domácich ikon populárnej hudby, pokračuje na obrazovkách televízie Markíza aj na jeseň 2022.

Šesť sérií úspešného projektu Tvoja tvár znie povedome si v uplynulých sezónach získalo množstvo fanúšikov, ktorí sa už od 4. septembra 2022 môžu tešiť na jeho ďalšie pokračovanie. Formát, ktorý žne úspechy v mnohých krajinách po celom svete, obsadí desať nedeľných večerov, vždy so začiatkom o 20.30 hod.

Šikovní a talentovaní

V siedmej sérii sa divákom predstaví úplne nová osmička osobností slovenského šoubiznisu. „Som rád, že sa nám aj tento rok podarilo dať dokopy šikovných a talentovaných ľudí. Každý z nich je iný, no všetkých spája nadhľad a zmysel pre humor. A to je výborný predpoklad na účinkovanie v našej šou. Verím, že diváci tento výber ocenia a že sa v nedeľné večery budú baviť spolu s nami,“ zhodnotil Pepe Majeský, režisér a kreatívny producent šou Tvoja tvár znie povedome.

Svoje herecké, spevácke a tanečné schopnosti predvedú obľúbené herečky z markizáckych seriálových hitov – Viki Ráková zo Susedov, Lívia Bielovič z Druhej šance a Natália Puklušová z Oteckov, ktoré doplní populárna stand-up komička Simona Salátová.

Slovenské herečky

Viki Rákovú oslovenie na účinkovanie v šou prekvapilo. „Moja prvá reakcia bola, že určite nie! (smiech) Viem, že mi to zoberie desať týždňov a nikdy som nebola od detí tak dlho preč... Ale potom ma moji chalani prehovorili, aby som do toho išla a hlavne nech si to užijem. Teraz sa už na šou veľmi teším! A som plná očakávania, príjemného napätia a dúfam, že sa mi podarí divákov pobaviť,“ vyjadrila sa herečka, ktorú preslávila rola Ildikó Komárom v kultovom komediálnom seriáli Susedia.

„Veľmi ma teší, že som sa stala súčasťou tohto výnimočného projektu. Sledujem ho od úplného začiatku. Vždy som si predstavovala, ktorý interpret by mi sadol, ktorého by som uspievala a utancovala a pri ktorom by som sa tiež zasmiala. Myslím si, že sme sa zišli skvelá partia. Bude to náročné, ale ja mám rada momenty byť mimo svojej komfortnej zóny,“ vyjadrila sa Lívia Bielovič, ktorú budú môcť diváci od pondelka 5. septembra 2022 vidieť aj ako nekompromisnú riaditeľku nemocnice Adelu Tibenskú v druhej sérii obrovského seriálového hitu Druhá šanca.

Herečka Natália Puklušová, známa z úspešných seriálov Búrlivé víno či Oteckovia, netají pred štartom šou isté obavy: „Táto séria je pre mňa obrovská výzva a hlavne prvá časť!!! Toto keď zvládnem, tak potom už asi všetko. (smiech) Veľmi sa teším, lebo sme tam super zoskupenie a hlavne budem konečne robiť to, čo viem najlepšie – spievať, spievať, spievať.“

Populárna stand-up komička Simona Salátová nedávno zažiarila na Voyo, kde pod novou značkou Voyo Špeciál uviedla svoju mimoriadne vydarenú hodinovú šou Simona: Donaha!. „Veľké výzvy a obskúrne rozhodnutia by mohli byť moje indiánske meno. A na túto sa obzvlášť teším, pretože ani sama neviem, ako ďaleko za vlastné hranice až môžem zájsť. Dúfam, že pri tom budete so mnou,“ nádeja sa s humorom sebe vlastným Simona.

Mužské osadenstvo

Mužskú štvoricu súťažiacich budú tvoriť víťaz ostatnej SuperStar Adam Pavlovčin, známy hudobník a famózny huslista Ondrej Kandráč, talentovaný herec a spevák Matúš Kolárovský a napokon ďalší mladý herec Karol Tóth.

„Na účinkovanie v programe Tvoja tvár znie povedome sa veľmi teším a zároveň to je pre mňa ďalšia výzva, tentokrát nestáť na pódiu sám za seba, ale stvárňovať svetové hviezdy,“ skonštatoval Adam.

Ondrej Kandráč je rád, že bude súčasťou šou. „Prvýkrát som atmosféru celej výroby zažil pri účinkovaní mojej dcéry Emky v šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Popravde, zaujalo ma to. A tak som rád prijal možnosť účinkovania v tejto sérii. Teším sa na účinkujúcich, štáb i divákov. Verím, že ľuďom prinesieme radosť i zábavu. No najviac sa však teším na spevácke výzvy, ktoré som doteraz vo svojom repertoári nemal,“ povedal s úsmevom.

Napriek svojmu mladému veku nie je Matúš Kolárovský žiadnym televíznym nováčikom. Diváci ho poznajú najmä vďaka úspešnému seriálu Pán profesor, kde stvárňoval úlohu študenta Hasana. „Šou Tvoja tvár znie povedome je pre mňa veľká výzva v mnohých smeroch a hlavne v tanci. (smiech) Nič to však nemení na tom, že sa na to všetko veľmi teším a dúfam, že ja a moji „kolego-súperi“ budeme ľuďom robiť našimi vystúpeniami radosť," uviedol vždy optimisticky naladený Matúš.

Nová porota

Mladý herec Karol Tóth si zahral vo viacerých v televíznych seriáloch a najnovšie bude okrem šou Tvoja tvár znie povedome účinkovať aj v druhej sérii seriálového megahitu Druhá šanca ako MUDr. Daniel Černý. „Pri herectve ma motivuje to, že každý mesiac skúšam inú postavu, „vliezam“ do kože niekoho iného. Nuž, teraz to budem mať každý týždeň. Bye-bye, komfortná zóna!" rozlúčil sa Karol na desať týždňov trvania šou.

Do porotcovského kresla zasadnú tiež absolútni nováčikovia. Porotu v zložení Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár doplní aj všestranný hudobník Márián „Čeky“ Čekovský a úspešný slovenský bojovník MMA Attila Végh. Divákov aj tentoraz prevedie celou šou ostrieľaný a skúsený moderátor Martin Nikodým.

Ďalšie dôležité správy

smartfón
Neprehliadnite

Cez čiaru: Namiesto pomoci pri dopravnej nehode robil živé video na Facebooku