Streamovacia služba JOJ play už počas tohto víkendu (11.-14.5.2023) prinesie svojim divákom maratón seriálového hitu Nemocnica. Nadšenci úspešného titulu z produkcie televízie JOJ si tak budú môcť dopriať celý víkend v spoločnosti svojho obľúbeného seriálu na platforme live, informuje Lucia Tuhelová, hovorkyňa Joj Group.

4-dňový maratón

Maratón odštartoval už vo štvrtok 11. mája a končí sa v nedeľu 14. mája. Každý deň si diváci budú môcť vychutnať minimálne 5 častí z prvej a druhej série. Vo štvrtok v čase 18:00 – 22:00 bude odvysielaných 5 úvodných epizód prvej série. V piatok, v rovnakom čase, bude maratón pokračovať nasledujúcimi 5 časťami. V sobotu sa vysielanie maratónu bude začínať poslednými epizódami prvej série už v dopoludňajších hodinách, a to v čase 10:00 – 15:00 a pokračovať bude druhou sériou v čase 18:00 – 22:00. Nedeľa v časoch 10:00 – 15:00 a 18:00 – 22.00 bude venovaná druhej polovici a záveru druhej série.

Bezplatné sledovanie

Pre divákov je seriálový maratón na JOJ play dostupný aj vo verzii FREE, stačí sa len zaregistrovať. Po vytvorení konta bude pre užívateľa otvorená možnosť sledovania maratónu jednotlivých častí plynule nasledujúcich za sebou. Epizódy je možné pozerať live bez možnosti spätného prehrávania či výberu konkrétnej epizódy. Fanúšikovia jojkárskeho seriálového hitu z nemocničného prostredia, kde sa každý deň snúbi boj o ľudský život na operačnej sále a osobné životy tých, ktorí ich majú v rukách, si tak prídu na svoje a budú si môcť zaspomínať na seriálové začiatky a niekoľko dní užívať spoločnosť svojich obľúbených postáv na obrazovkách.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

WA 10 Sydney - Na snímke displej mobilného telefónu, ktorý zobrazuje prihlásenie sa do čínskej aplikácie TikTok v Sydney v utorok 4. apríla 2023. Austrálska vláda v utorok oznámila, že odstráni zo všetkých svojich zariadení čínsku aplikáciu TikTok. K takémuto kroku pristúpili z bezpečnostných dôvodov už viaceré západné krajiny, informuje TASR na základe správ agentúr AFP a Reuters. Populárnu aplikáciu TikTok na vytváranie a zdieľanie krátkych videí vyvinula čínska spoločnosť ByteDance. V posledn
Neprehliadnite

Rakúsko zakáže TikTok na služobných telefónoch štátnych zamestnancov