Tanečnej šou Let's Dance sa vracia na obrazovky TV Markíza. Už od 5. marca 2023 sa počas desiatich nedeľných večerov vždy o 20:30 hod. na Slovensku rozpúta tanečná horúčka, informuje Lukáš Kočišek, PR manažér TV Markíza.

Herci i športovci

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojujú kubánsky herec Mario Cimarro, bývalí hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik, úspešná paralympionička Henrieta Farkašová, obľúbené herečky Gabriela Marcinková, Helena Krajčiová, Jana Kovalčíková, moderátor a zabávač Milan Zimnýkoval, herec Richard Autner, populárna speváčka Mária Čírová a herec a model Victor Ibara.

„Túto jar nás znovu čaká silná dávka emócií, noblesy a kultivovaného humoru v najvýpravnejšej šou na trhu – Let's Dance. Podarilo sa nám dať dokopy naozaj silnú zostavu účinkujúcich, vrátane poroty a moderátorov. Už počas prípravnej fázy, kedy sa všetci stretli pri výrobe promo materiálov, bolo cítiť, že si sadli a že vytvoria skvelú partiu. Ja osobne sa už teraz veľmi teším na začiatok,“ zhodnotil kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Nový člen poroty

Vystúpenia bude hodnotiť porota v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová, Ján Ďurovčík a víťaz vlaňajšieho siedmeho ročníka Let's Dance Ján Koleník, ale aj diváci prostredníctvom SMS hlasovania. Priamymi prenosmi budú sprevádzať moderátori Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Na snímke pietne miesto pre zosnulého novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na Námestí SNP 22. februára 2020 v Bratislave.
Neprehliadnite

Vražda Kuciaka: Dosiahli sme slušné Slovensko? Na piate výročie reagujú Čaputová aj politici