V portfóliu vydavateľstva News and Media Holding (NMH), aktuálnej jednotky v online audiovizuálnom priestore, pribudli dva nové formáty. Jedným z nich je aj relácia Ekonomika, zdravotníctvo a svet.

Hlavnými témami tejto novinky bude aktuálne dianie v slovenskom zdravotníctve a ekonomike. Program s celkovou dĺžkou 30 až 45 minút bude bohatý na moderované diskusie s jedným alebo dvoma hosťami.

Analýzy, komentáre, rozhovory

Moderátorom relácie bude Šimon Jeseňák, ktorý pôsobil ako zástupca šéfredaktora v časopise .týždeň. Okrem relácie bude Jeseňák vo vydavateľstve publikovať aj analytické texty, rozhovory a komentáre o ekonomike, zdravotníctve a obhajobe trhovej ekonomiky a osobných slobôd jednotlivca. 

Formát bude v rámci NMH brandovo zastrešovať týždenník TREND. Texty budú vychádzať naprieč vydavateľstvom News and Media Holding.

Druhou novinkou sú videokomentáre Analýzy v riadku Miroslava Řádka, pod brandom Plus JEDEN DEŇ. Politológ a donedávna aj redaktor RTVS v nich bude analyzovať aktuálne dianie na domácej, ale aj zahraničnej politickej scéne. Okrem toho rozoberie politickú situáciu aj s redaktorom Norom Dolinským v relácii Karty na stôl v týždenníku PLUS 7 DNÍ.“

Jednotka v online priestore

„Vytvárame priestor pre spoluprácu so skúsenými redaktormi a zároveň tak podporujeme naše silnejúce postavenie v online priestore,“ uviedol Michal Teplica, generálny riaditeľ vydavateľstva NMH.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou. Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádza celkovo 27 titulov  z oblasti  lifestylu, spoločenského a politického diania, odborného, detského zamerania ako aj hobby titulov.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Na snimke zlava Adela Banasova, Jeanette Borhyova, Martin Nikodym, Evita Urbanikova a Matej Landl pocasc natacania siedmeho dielu show Milujeme Slovensko z dielne verejnopravnej RTVS.
Neprehliadnite

Mama na prenájom a Milujem Slovensko mali vysokú sledovanosť, ale na Ivetu nedočiahli