Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa vo štvrtok stal seriál Nemocnica, ktorý si na obrazovkách Televízie Joj pozrelo 461-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+. S 26-tisícovým rozdielom skončil na druhom mieste konkurenčný seriál Dunaj, k vašim službám, keď sa 435-tisíc divákov rozhodlo pre tento program Televízie Markíza.

Úspech mal aj druhý markizácky seriál Mama na prenájom, ktorý sa v rebríčku umiestnil na treťom mieste so sledovanosťou 403-tisíc divákov a s veľkým náskokom nechal za sebou kulinársku šou Bez servítky, ktorá skončila v rebríčku až na šiestom mieste.

Nad hranicu 300-tisíc divákov sa ešte dostali aj politická diskusná relácia Na hrane, kde sa v dueli opäť stretli Boris Kollár a Peter Pellegrini a aj relácia Reflex.

Tesný súboj dvoch rivalov počas večerného vysielacieho času sa odohral aj v cieľovej skupine vo veku 12 až 54 rokov. Tentokrát viac divákov získal seriál Dunaj, k vašim službám aj s trhovým podielom 24,3 percenta. Oveľa viac však mala Mama na prenájom, a to až 28,3 percenta. Jojkárska Nemocnica si napokon vyslúžila pekných 22 percent trhového podielu.

Vyššie trhové podiely zaznamenali aj relácia Reflex (22,7 percenta), Rodinné prípady (21,9 percenta) či kulinárska šou Bez servítky (19,4 percenta), alebo aj Na hrane (18,5 percenta).

V rámci celkového trhového podielu za štvrtok vyskočila Markíza Group opäť nad 31 percent trhového podielu, Joj Group mierne klesla na 24,4 percenta, trošku si prilepšila RTVS na 9,9 percenta a spravodajská TA3 sa stále drží nad dvomi percentami trhového podielu.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Jedným zo zakladateľov Netflixu je Reed Hastings.
Neprehliadnite

Netflix hlási milióny nových predplatiteľov, z vedenia spoločnosti však odchádza Reed Hastings