Seriálová novinka Dunaj, k vaším službám z dielne Televízie Markíza zrejme narazila. Konkurenčný seriál Nemocnica, ktorý Televízia Joj vysiela v tom istom čase, si v utorok pozrelo až 440-tisíc divákov cieľovej skupiny 12+, a tak sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Strata markizáckeho seriálu bola takmer 50-tisíc divákov.

Väčší úspech zaznamenal seriál Mama na prenájom, ktorý prilákal pred televízne obrazovky 368-tisíc divákov a za sebou nechal kulinársku šou Bez servítky s 327-tisícovou sledovanosťou.

Darilo sa aj relácii Reflex (282-tisíc divákov),vedomostnému Duelu (269-tisíc divákov), Policii Modrava III. (234-tisíc divákov), alebo aj Rodinným prípadom (216-tisíc divákov).

Silný jojkársky seriál však nemal taký úspech v rebríčku pre cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov, kde obsadil tretie miesto s trhovým podielom 21,2 percenta. Jednotkou sa tentokrát stal Dunaj, k vašim službám s 22,2-percentným trhovým podielom. Úspech mala aj Mama na prenájom s 25,2-percentným trhovým podielom.

Nad hranicu 20 percent sa dostali aj kulinárska šou Bez servítky (20,4 percenta) a relácia Reflex (22,3 percenta), či Rodinné prípady (20,9 percenta).

Markíza Group sa ešte podržala nad 30 percentami, stúpla Joj Group na 27 percent, RTVS klesla na 8,4 a polepšila si aj spravodajská televízia TA3, a to na 2,1 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Seriál Hranica
Neprehliadnite

Seriál Mama na prenájom si pozreli státisíce divákov, jojkárska Hranica bojovala s Dospelákmi 2