Televízia Markíza pripravuje do jesennej televíznej sezóny aj v poradí už 14. sériu reality šou Farma. Divákom sa opäť predstaví v originálnom novom koncepte a s množstvom zaujímavých prekvapení.

Jedným z nich je aj zmena na poste moderátora, komičku Evu „Evelyn“ Kramerovú po štyroch sezónach vystrieda populárny herec Marek Fašiang, ktorého si diváci zamilovali najmä ako „tatuša“ Tomáša v seriálovom hite Oteckovia.

Najsledovanejší program Markízy

Pre Mareka Fašiaga je moderovanie Farmy česť a profesijná výzva. „Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou, ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými, dúfam, že ma farmári ponúknu,“ vyjadril sa Marek Fašiang.

Evelyn berie zmenu pozitívne a teší sa na nové výzvy: „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

Prvý mužský moderátor

Marek Fašiang sa tak stane v poradí tretím a úplne prvým mužským moderátorom Farmy. V rokoch 2011 až 2017 sprevádzala divákov dianím na statku Kvetka Horváthová, počnúc 10. sériou v roku 2018 sa tvárou drsnej reality šou stala Evelyn.

„Farma patrí medzi naše najúspešnejšie a najdlhšie vysielané projekty. Každý rok formát osviežujeme novými témami a prvkami, aby sme podporili jeho divácku atraktívnosť, a inak tomu nebude ani v prípade jesennej, už neuveriteľnej 14. série. Jednou z týchto noviniek je aj zmena na poste moderátora. Vítame Mareka Fašianga na palube Farmy a veríme, že si ho diváci obľúbia aj v tejto preňho netradičnej polohe,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza. Evelyn poďakovala za štyri skvelé sezóny Farmy.

Ďalšie dôležité správy

WA 41 archív Chicago - Na archívnej snímke z 30. júla 2019 aplikácia sociálnej siete Facebook je vidieť na displeji mobilného telefónu v predajni Apple.Zisk Facebooku sa na konci vlaňajška prudko zvýšil a prekonal očakávania trhu. Zisk vo 4. kvartáli stúpol o 53 % na 11,22 miliardy USD (9,26 miliardy eur) alebo 3,88 USD na akciu zo 7,35 miliardy USD alebo 2,56 USD na akciu v rovnakom období pred rokom. 

FILE - In this July 30, 2019, file photo, the social media application, Facebook is displaye
Neprehliadnite

Facebook prichádza o používateľov, zmenu chce nastoliť kopírovaním TikToku