Piatkový rebríček nespravodajských programov 12+ vrátil markizácku Chart show do čela najobľúbenejších relácií. Sledovalo ju 207-tisíc divákov. Len o pár tisícok ľudí menej dalo v rovnakom čase prednosť Jojke a jej večernému seriálu Dan Brown: Stratený symbol. Prvý diel si pozrelo 202-tisíc divákov, no druhý na sledovanosti stratil. Videlo ho už iba 147-tisíc ľudí.

Rodinné prípady aj Prestreté

Vysoko sa dostali aj Rodinné prípady na Markíze. Podvečernú časť sledovalo 176-tisíc divákov. V rovnakom vysielacom čase sledovali diváci Jojky českú kulinársku šou Prestreté. Finále týždňového varenia videlo 157-tisíc ľudí. Markíza si divákov získala aj vysielaním magazínu Reflex, ktorý si v piatok pozrelo 152-tisíc ľudí.

V rebríčku nespravodajských programov vekovej kategórie 12 až 54 rokov sa najobľúbenejšou stala relácia Chart show, ktorú videlo 100-tisíc divákov s trhovým podielom 14 percent.

Nový seriál na Jojke

Stotisíc videní mala aj prvá epizóda seriálu na Jojke Dan Brown: Stratený symbol, stratila však na trhovom podiele– získala 13,7 percenta. Druhý diel na sledovanosti získal si iba 88-tisíc divákov s menším trhovým podielom – 12,1 percenta.

Vysoko sa v rebríčku dostali aj Rodinné prípady, ktoré sledovalo 80-tisíc ľudí a vyslúžili si tak 15,9 percenta trhového podielu. Česká šou o varení zaujímala 68-tisíc divákov a získala tak 13,5 percenta trhového podielu.