Tretí augustový utorok priniesol rebríčku najsledovanejších programov kategórie 12+ veľké zmeny. Seriál Šťastná rybka skončil, prvé miesto preto patrí Rozhlasu a televízii Slovenska (RTVS).

Sledovanosť stúpa

Seriál Ordinácia s výhľadom na more, ktorý vysiela RTVS, sa stal najsledovanejším. Predošlé týždne obsadzoval zväčša druhé miesto: 2. 8. (191-tisíc), 9. 8. (178-tisíc), 16. 8. (204-tisíc). Ostatnú epizódu sledovalo 223-tisíc ľudí.

Ľuďom sa páčia aj Rodinné prípady. Utorkovú podvečernú časť videlo 194-tisíc divákov. Medzi najsledovanejšími reláciami bol magazín Reflex, ktorý si získal 174-tisíc ľudí. Vysoko sa dostala aj relácia Utajený šéf. V hlavnom vysielacom čase si získal 166-tisíc divákov. Rebríček top päťky uzatvára vedomostná súťaž Duel na RTVS, ktorá k televíznym obrazovkám prilákala 160-tisíc divákov.

Vo vekovej kategórií 12 až 54 rokov sa najobľúbenejším stal večerný film na Jojke – Spolujazda, ktorý bol nasadený na miesto seriálu Šťastná rybka. K televíznym obrazovkám prilákal 102-tisíc divákov a vyslúžil si tak 12,7 percenta trhového podielu.

Obľúbené Rodinné prípady

Divákom sa páčili Rodinné prípady. Podvečernú časť si pozrelo 96-tisíc ľudí s 19-percentným trhovým podielom, popoludňajšiu 79-tisíc divákov s najvyšším trhovým podielom dňa – 20,4 percenta.

Úspech zožal aj Utajený šéf. V utorok oslovil 97-tisíc divákov, za čo získal 11,6 percenta trhového podielu. Vysoko sa v rebríčku dostal aj magazín Reflex, ktorý si pozrelo 83-tisíc ľudí s trhovým podielom 18,5 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Katka Koščová (v zelených šatách) prijala pozvanie do relácie Záhady tela. Tam predviedla výrazne schudnutú postavu.
Neprehliadnite

Tri sekundy na prežitie sledovali státisíce divákov, vysoko sa dostali aj Záhady tela