Nová reklamná kampaň spoločnosti Louis Vuitton vzbudila pozornosť verejnosti. Môže za to ikonická fotografia dvoch z najlepších futbalistov histórie, píše portál CzechCrunch.

Každý samostatne

Snímka okamžite obletela svet a mnohí ju označili za počin, na ktorý sa bude ešte dlho spomínať. Najzaujímavejšou skutočnosťou je, že sa Lionel Messi a Cristiano Ronaldo vôbec nestretli v jednej miestnosti. Známa fotografka Annie Leibovitzová ich zvečnila zvlášť a následne spojila do jednej. Podľa CzechCrunch to uberá na kúzle okamihu.

„Víťazstvo je stav mysle. Dlhá tradícia výroby kufrov, ktoré pre Louis Vuitton nafotila Annie Leibovitzová,“ stojí v krátkom komentári u fotky na Instagrame portugalskej hviezdy Cristiana Ronalda, na ktorej svieti 39 miliónov lajkov. Na Messiho účte má 29 miliónov lajkov, ďalšie milióny pribudli na účte samotnej značky, rovnako aj fotografky.

Odvekí futbaloví rivali

Pre fanúšikov nie je dôležitý ani tak samotný kufor, ako dvaja odvekí futbaloví rivali. Louis Vuitton na sociálnej sieti odhalil pozadie celého fotenia, klip sa však na oficiálnom účte značky ohrial iba pár minút. Fanúšikovia totiž spoznali, že Messi a Ronaldo v skutočnosti neboli odfotografovaní spolu.

Podľa CzechCrunch je možné, že bol každý dokonca na inom mieste. Avšak z finančného či časového hľadiska môže byť jednoduchšie nafotiť ich zvlášť. To ale na úspechu a dosahu celej kampane nič nemení.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Ďurčeková, Lupták
Neprehliadnite

Made by Vaculik mení vedenie, Zuzana Ďurčeková odchádza po 23 rokoch