Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa v utorok stal seriál Dunaj, k vašim službám III, ktorý priniesol Televízii Markíza až 476-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+. Konkurenčná Televízia Joj vysielala v tom čase epizódu seriálu Nemocnica, ktorá prilákala 292-tisíc divákov a v rebríčku získala až tretie miesto.  

Druhé miesto patrilo ďalšiemu markizáckemu seriálu Mama na prenájom II, ktorý si nenechalo ujsť 290-tisíc divákov a za sebou nechala kulinársku šou Bez servítky s 232-tisícmi divákov.  

Triumf markizáckych seriálov bol aj v nespravodajskom rebríčku pre cieľovú skupinu vo veku od 12 do 54 rokov, kde prvé miesto patrilo dobovému Dunaju, k vašim službám III so ziskom 29,5 percenta trhového podielu. Darilo sa aj Mame na prenájom II s 28,9 percentami trhového podielu. 

Ďalšie pozície obsadili jojkárske programy ako Nemocnica so 14,7-percentným trhovým podielom či šou Bez servítky s 23,7-percentným trhovým podielom. 

Celodenný trhový podiel Skupiny Markíza sa stále držal nad 38 percentami, ale stúpla aj Joj Group na 21 percent, RTVS bola pod deviatimi percentami a spravodajská TA3 mala 1,7 percenta. 

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Ilustračné foto.
Neprehliadnite

Americkí spisovatelia žalujú spoločnosť Meta, dôvodom je umelá inteligencia