Seriál Dunaj, k vašim službám sa teší diváckej priazni, keď aj vo štvrtok získal sledovanosť 463-tisíc ľudí z cieľovej skupiny 12+. Úspech mal aj seriál Nemocnica, a to vďaka 343-tisícom divákov a tretia priečka patrila epizóde Mamy na prenájom II, ktorú si pozrelo 254-tisíc divákov.

Nad hranicu 200-tisíc divákov sa ešte dostali aj relácia Na hrane, kde sa v diskusii stretli Boris Kollár a Peter Pellegrini, ale aj reality šou Farma, ktorá uzavrela najlepšiu päticu programov.

Mierne zmeny prebehli v rebríčku pre cieľovú skupinu vo veku od 12 do 54 rokov. Lídrom zostal seriál Dunaj, k vašim službám III s trhovým podielom 26,7 percenta. Druhé miesto si vyslúžila Nemocnica s 16,7-percentným trhovým podielom.

Avšak tretia priečka už patrila reality šou Farma, s 19,9-percentným trhovým podielom, ktorá nechala za sebou seriál Mama na prenájom II s 21,8-percentným trhovým podielom. Top päťku uzatvorila kulinárska šou Bez servítky s 19-percentným trhovým podielom.

Celodenný trhový podiel sa v prípade Skupiny Markíza mierne znížil, ale stále sa drží nad 34 percentami, mierne klesla aj Joj Group na 21,3 percenta, RTVS sa drží pod ôsmimi percentami a spravodajská TA3 mala 1,3 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Ocenení a účastníci galavečera Zlatý středník 2023
Neprehliadnite

Zlatý středník: Slováci si odniesli zlato, Slovenská sporiteľňa a Zaraguza prevzali Grand Prix