Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa v pondelok stala epizóda seriálu Mama na prenájom II, ktorá prilákala pred televízne obrazovky 298-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+. V tom istom čase vysielala TV Joj kulinársku šou Bez servítky, ktorá sa v rebríčku dostala do najlepšej trojky ale od prvého miesta ju delilo 92-tisíc divákov.  

Televízia Markíza bodovala u divákov aj večer, keď do programu zaradila seriál Pán profesor V a získala tak sledovanosť 281-tisíc divákov. Pokračovanie úspešného seriálu prekonalo aj konkurenčný jojkársky komediálny seriál Hranica, ktorý si pozrelo 204-tisíc divákov.  

Úspešnejšia bola dokonca aj reality šou Farma, ktorú sledovalo 195-tisíc divákov, rovnako sa do najlepšej desiatky dostala aj zábavná relácia Inkognito vďaka 131-tisícom divákov. 

Markizácke programy si zachovali prvenstvo aj v prípade cieľovej skupiny vo veku od 12 do 54 rokov, keď sa lídrom nespravodajskej top 10 stal seriál Pán profesor V s 23,2-percentným trhovým podielom. Oveľa viac však získala Mama na prenájom II, a to 27,8 percenta, ale reality šou Farma mala už 18,7 percenta. 

Naopak jojkárska Hranica získala len 9,5-percentný trhový podiel, vyšší, 20,8 percenta, mala už len kulinárska šou Bez servítky. 

Celodenný trhový podiel Skupiny Markíza vzrástol na 35,8 percenta, Joj Group mala 17,3 percenta, RTVS bola pod 9 percentami a spravodajská TA3 sa tešila z 2,1 percenta.  

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Na telo
Neprehliadnite

Futbal Slovensko - Portugalsko sledovali státisíce ľudí, lákali aj nedeľné politické diskusie