Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa v utorok stal seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý prilákal pred televízne obrazovky 454-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+.

Markíza pokračovala aj vo vysielaní seriálu Mama na prenájom, jeho ďalšiu epizódu si nenechalo ujsť 368-tisíc divákov. Darilo sa aj relácii Reflex (296-tisíc divákov), Rodinným prípadom (214-tisíc divákov) či epizóde seriálu Policie Modrava III. (203-tisíc divákov).

Svoje miesta v rebríčku si našli aj programy Televízie Joj. Najvyššie sa umiestnil seriál Nemocnica, ktorý si pozrelo 426-tisíc divákov, ale divákov zaujala aj šou Bez servítky či seriál Transplant.

Do najlepšej desiatky sa dostali aj dva programy verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska, a to konkrétne vedomostný kvíz Duel so sledovanosťou 231-tisíc divákov a aj Zjazdové lyžovanie Svetového pohára - štúdio, kde si úspech slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej nenechalo ujsť 232-tisíc divákov.

Vyššiu sledovanosť zaznamenal aj nespravodajský rebríček pre cieľovú skupinu vo veku od 12 do 54 rokov, kde len jediný program sa nedostal cez hranicu 100-tisíc divákov. Prvé miesto poradia však prekonalo aj hranicu 200-tisíc divákov, konkrétne ide o seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý získal trhový podiel 22 percent. Darilo sa aj seriálu Mama na prenájom, ktorý si vyslúžil 22,9-percentný trhový podiel.

Druhé najsledovanejšie programy patria do produkcie TV Joj, keď seriál Nemocnica získal z druhého miesta 19,4-percentný trhový podiel a kulinárska šou Bez servítky až 16,6-percentný trhový podiel.

K ďalším programom s vyšším trhovými podielmi sa zaradili aj relácia Reflex (20,6 percenta), Rodinné prípady (22,6 percenta), Zjazdové lyžovanie SP - štúdio (18,5 percenta), alebo aj seriál Transplant (16,6 percenta).

Markíza Group oproti pondelku mierne klesla pod 30 percent, Joj Group si drží svojich 23,7 percenta, RTVS si prilepšila na 13,2 percenta, ako aj spravodajská TA3 na 1,8 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Nový markizácky seriál Mama na prenájom. Na snímke Martina Zábranská a Adam Bardy.
Neprehliadnite

Mama na prenájom ovládla vysielanie, programy Jojky sa dostali nad hranicu 300-tisíc divákov