Najsledovanejším stredajším programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol komediálny seriál Hranica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 324-tisíc divákov.

Kriminálka zaujala státisíce divákov

Vysokú sledovanosť mala Jojka aj vďaka vysielaniu kulinárskej šou Bez servítky. Stredajšie varenie videlo 269-tisíc ľudí.

Úspech u divákov mal aj Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Kriminálku Vraždy v La Rochefoucauld si večer pozrelo 224-tisíc ľudí.

Do najlepšej pätice sa dostala aj relácia Inkognito. Jojka takto k obrazovkám prilákala 191-tisíc divákov. Hneď za ňou sa umiestnila zábavno-súťažná šou Na love z dielne TV Markíza, ktorú sledovalo 166-tisíc divákov.

Hranica sa drží na čele rebríčka

Seriál Hranica zaujal aj cieľovú skupinu 12 až 54 rokov. Ďalšiu epizódu si v stredu pozrelo 153-tisíc ľudí s trhovým podielom 18,6 percenta.

Opäť vysoký trhový podiel, 23,2 percenta, získala kulinárska šou Bez servítky, ktorá prilákala pred obrazovky 114-tisíc divákov.

Najvyššie umiestneným programom Markízy v rebríčku sa stal film Bomba na olympiáde. Snímku režiséra Clinta Eastwooda si pozrelo 95-tisíc ľudí s trhovým podielom 13,9 percenta.

Najlepšiu päťku uzatvárajú televízne relácie Inkognito a Reflex. Celebritné hádanie si na Jojke pozrelo 86-tisíc divákov s 12,4-percentným trhovým podielom a markizácku reláciu videlo 79-tisíc ľudí s trhovým podielom 19,9 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Na snímke poslanci Národnej rady (NR) SR sedia v rokovacej miestnosti počas 66. schôdze parlamentu v Bratislave v utorok 14. júna 2022. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Neprehliadnite

Poslanci schválili nový mediálny zákon, nahradí doterajšiu reguláciu