Najsledovanejším štvrtkovým programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol seriál z lekárskeho prostredia Nemocnica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala neuveriteľných 508-tisíc ľudí.

Top trojka patrila Jojke

Večerný duel Roberta Fica a Borisa Kollára v politickej diskusnej relácii Na hrane na Jojke sledovalo 321-tisíc divákov.

Kulinárska šou Bez servítky sa v top trojke udržala aj vo štvrtok. K televíznym obrazovkám TV Joj prilákala 271-tisíc ľudí.

Vysokú sledovanosť mal v cieľovej skupine 12+ aj Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Jeho večerné vysielanie vedomostnej súťaže Duel šampiónov si pozrelo 258-tisíc divákov.

V rebríčku sledovanosti sa úspešne umiestnila aj TV Markíza. Divákov zaujal jej rodinný seriál Oteckovia, pozrelo si ho 258-tisíc ľudí,

Probudím se včera a stotisíc divákov

Rebríček nespravodajských programov v cieľovej skupine 12 až 54 zmenu na prvej priečke nepriniesol. Suverénne najsledovanejším programom bol seriál Nemocnica, ktorý pravidelne vysiela TV Joj. K televíznym obrazovkám prilákala 225-tisíc divákov s trhovým podielom 23,4 percenta.

Úspech dosiahol aj seriál Oteckovia. Štvrtkovú epizódu videlo na Markíze 130-tisíc ľudí s trhovým podielom 20,4 percenta. Top trojku nespravodajských relácií uzatvára varenie na Jojke. Šou Bez servítky sledovalo 119-tisíc divákov s trhovým podielom 19 percent.

Vysokú sledovanosť si môže TV Joj pripísať aj za politickú reláciu Na Hrane, ktorú sledovalo 116-tisíc ľudí s trhovým podielom 15,5 percenta. Na Markíze zožala úspech česká komédia v hlavnej úlohe s Jirkom Mádlom či Filipom Blažkom Probudím se včera, ktorú si vo štvrtok večer pozrelo 106-tisíc divákov s trhovým podielom 13,4 percenta.

Ďalšie dôležité správy

WA 66 Londýn - Futbalista Tottenhamu Hotspur Harry Kane (vľavo) sa teší po strelení gólu v zápase 37. kola Premier League Tottenham Hotspur - FC Burnley v Londýne v nedeľu 15. mája 2022. FOTO TASR/AP 

Tottenham Hotspur's Harry Kane, left, celebrates scoring during the English Premier League soccer match between Tottenham Hotspur and Burnley at the Tottenham Hotspur Stadium, London, Sunday May 15, 2022. (Andrew Matthews/PA via AP)
Neprehliadnite

Premier League pozastavila ruskej televízii vysielacie práva