Len 26-tisíc divákov je rozdiel medzi dvomi najsledovanejšími nespravodajskými programami za stredu. Víťazom v cieľovej skupine 12+ sa tak stala Kriminálka Kraj, ktorú si pozrelo 348-tisíc ľudí. Druhé miesto si obsadili Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život s 322-tisícmi divákov.

Atraktívna Láska na chate

Nad stotisíc divákov sa dostal aj dokument Rozhlasu a televízie Slovenska ŠtB: Prísne tajné, ktorý sledovalo 124-tisíc divákov. Atraktívna sa zdá byť aj romantická šou Láska na chate so 132-tisícmi divákov.

Darilo sa aj denným programom ako Rodinným prípadom (201-tisíc divákov), relácii Reflex (189-tisíc divákov), šou Bez servítky (188-tisíc divákov),či Duelu (169-tisíc divákov).

Trhový podiel nad 33 percentami

Poradie pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu 12 až 54 rokov sa mierne zmenilo aj na prvých pozíciách, kde rozdiel medzi prvým a druhým miestom je až 43-tisíc divákov. Víťazom bol v tomto prípade program televízie Markíza, ktorý získal vysoký trhový podiel, a to až 25,9 percenta. Kriminálka z Jojky získala na druhom mieste 18,2-percentný trhový podiel.

Ďalšie vyššie trhové podiely zaznamenali programy ako Reflex (23,6 percenta), Bez servítky (20,3 percenta) a Rodinné prípady (19,9 percenta a 23 percent). Seriál Druhá šanca II mal v repríze epizódy 18-percentný trhový podiel a Láska na chate získala čistých 10 percent trhového podielu.

Skupina Markíza si drží celkový trhový podiel na viac ako 33 percentách, nasleduje Joj Group s 22 percentami, RTVS Group s deviatimi percentami a TA3 s 1,5-percentným celkovým trhovým podielom.

Ďalšie dôležité správy

Seriál Druhá šanca
Neprehliadnite

Druhá šanca II prekonala Hranicu, Nemocnica súperila s Pánom profesorom