Do sveta influencer a content marketingu prichádza novinka. Renomovaná, slovenská digitálna agentúra Content agency, založená pred 7 rokmi, získava nové meno - Contedy. Táto transformácia prináša nielen nový názov, ale aj mnoho ďalších zmien, ktoré posilňujú postavenie agentúry na trhu influencer a content marketingu, informuje Jana Malaga, zakladateľka a výkonná riaditeľka Contedy.


Contedy, predtým známa ako Content agency, sa etablovala ako úspešná full service influencer a content agentúra a stala sa obľúbenou voľbou klientov. Za uplynulé roky si vybudovala pevné postavenie na trhu a môže sa s hrdosťou pochváliť najväčšou databázou priamych kontaktov na slovenských influencerov. 

Dôvera desiatok značiek

Jej referencie zahŕňajú spolupráce s renomovanými značkami ako UPC Slovakia, Lelosi, Yves Rocher, Reserved, Empik Foto, Cord Blood Center a desiatky ďalších. Výsledkom ich dlhoročného snaženia nie sú iba spokojní klienti, ale aj nedávne zlaté ocenenie Digital Pie za excelentný výkon v performance kampani pre e-shop Factcool.

Silnejúca pozícia na trhu

V roku 2023 sa zverili do rúk skúsených marketérov aj značky ako Valentis, Concept Clinic, SportWell, Koberce.sk či Brendon. Ich marketingovým a obchodným cieľom je nadviazať spolupráce so slovenskými influencermi a získať nových zákazníkov cez sociálne siete.

Contedy rozširuje svoje rady

Spoločnosť Contedy zároveň neustále posilňuje svoje rady. Najnovším prírastkom je Miroslav Gerbel, Content specialist, ktorý prináša bohaté skúsenosti z reklamných a filmových projektov. Jeho príchod z kreatívneho tímu Mannschaft do tímu Contedy vnáša novú dávku originality a inovácie, čím sa spoločnosť posilňuje vo svojej schopnosti prinášať svieži obsah.

J. Malaga je z tejto kreatívnej transformácie nadšená. „Nový názov, Contedy, je vyjadrením našej viery v to, že prepojenie zrozumiteľnosti a zapamätateľnosti je v našom živote a práci kľúčové. Veríme, že ponúkanie kvalitných služieb je rovnako dôležité ako názov, ktorý je ľahko uchopiteľný pre našich klientov. S Contedy otvárame dvere novým možnostiam a spôsobom, ako sa prezentovať,“ prezradila.

Aj napriek zmene názvu zostávajú hodnoty a ciele firmy nezmenené. Meno Contedy len odráža stálu snahu prinášať pre zákazníkov autentické príbehy a budovať dlhodobé vzťahy s klientami. 

Prvá influencer marketing konferencia

V snahe rozširovať povedomie o influencer marketingu sa Contedy zároveň rozhodlo spolu s IAB Slovakia zorganizovať prvú influencer marketing konferenciu v Bratislave. Tá je prvou konferenciou svojho druhu na Slovensku, zameranou výlučne na influencer marketing a uskutoční sa už 31. mája 2023 v priestoroch HubHub Twin City v Mlynských Nivách. Účastníci tu budú mať príležitosť získať cenné informácie a insighty od profesionálov so skúsenosťami z desiatok influencerských kampaní.

Ďalšie správy na Medálne.sk

Herec Hugh Grant daruje odškodné za odpočúvanie jeho telefónu.
Neprehliadnite

Britský herec Hugh Grant smie žalovať Murdochov bulvárny denník, rozhodol súd