Jednotkou v rebríčku nespravodajských televíznych programov sa vo štvrtok (25.5.) stal seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý pritiahol pred obrazovky 444-tisíc divákov cieľovej skupiny 12+. Konkurenčná televízia Joj priniesla v hlavnom vysielacom čase seriál Nemocnica, ktorý videlo o 100-tisíc ľudí menej.

Markíza si pozitívne čísla sledovanosti pripísala aj vďaka seriálu Mama na prenájom, ktorý videlo vyše 324-tisíc divákov. Na štvrtej priečke skončil český kriminálny seriál vďaka 270-tisícom ľudí. Pozornosť divákov pritiahla aj kulinárska šou Bez servítky. Pozrelo si ju 243-tisíc ľudí.

V obchodne dôležitej cieľovej skupine 12 až 54 rokov sa rebríček nezmenil. Najsledovanejší bol Dunaj, k vašim službám, ktorý z trhového podielu získal 25,1 percenta. Seriál Nemocnica si na druhej priečke ukrojil z koláča trhového podielu 17,2 percenta.

Na treťom stupienku rebríčka si Mama na prenájom vyslúžila 26,3 percenta trhového podielu. Top päť najúspešnejších programov dopĺňajú krimiseriál Policie Modrava, ktorý získal 21,9 percenta trhového podielu a kulinárska šou Bez servítky s 23,3 percentami.

Celkovo sa Markíza Group darí, za štvrtok získala 31,4 percenta trhového podielu, Joj Group mala 18,8 percenta, RTVS mala 16 percent a spravodajská TA3 získala 1,7 percenta.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Tomáš a Diana v novom seriáli
Neprehliadnite

Novinka Tomáš a Diana valcovala rebríček sledovanosti, vysoko bol aj seriál Horná Dolná