Najsledovanejším štvrtkovým nespravodajským programom sa stal seriál Nemocnica, ktorý si v Televízii Joj pozrelo až 394-tisíc divákov v cieľovej skupine 12+.

Sulík vs Pellegrini

O 93-tisíc divákov menej získala seriálová novinka konkurenčnej Televízie Markíza Výnimočná Nikol, ktorá prilákala 301-tisíc divákov.

Vysokú sledovanosť získala aj politická diskusná relácia Na hrane, kde reagovali na aktuálne témy exminister hospodárstva Richard Sulík a predseda politickej strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Program prilákal 253-tisíc divákov.

Verejnoprávny Rozhlas a televízia Slovenska odštartoval s vysielaním českého rodinného seriálu Kukačky, ktorého epizóda sa dostala do najlepšej desiatky nespravodajských programov vďaka 122-tisícom sledujúcich ľudí.

Stále vyššiu pozornosť si zachovávajú aj denné programy ako Rodinné prípady (223-tisíc a 123-tisíc divákov), Farma (223-tisíc divákov), Bez servítky (208-tisíc divákov), Duel (173-tisíc divákov) či Reflex (166-tisíc divákov).

Tretie miesto pre Farmu

V cieľovej skupine vo veku 12 až 54 rokov sa však vo štvrtok udial veľmi tesný súboj. Rozdiel medzi prvým a druhým miestom nespravodajského rebríčka bol len 5-tisíc divákov. Výhra tentokrát patrí seriálu Výnimočná Nikol so sledovanosťou 186-tisíc divákov s trhovým podielom 21,8 percenta.

Tesne za ňou skončil seriál Nemonica s trhovým podielom 20,9 percenta a tretie miesto si ukoristila šou Farma s trhovým podielom 19,6 percenta. Relácia Na hrane so Sulíkom a Pellegrinim získala 15,5-percentný trhový podiel a najlepšiu päťku uzatvárajú Rodinné prípady s 19,8-percentným trhovým podielom.

Skupina Markíza sa stále drží nad hranicou 30 percent, ale stúpla Joj Group ( 22,9 percenta), RTVS Group (10,5 percenta) a aj TA3 získala 2,2 percenta celkového trhového podielu.

Ďalšie dôležité správy

Kriminálka Kraj
Neprehliadnite

Dokument o ŠtB sledovalo viac ako 120-tisíc divákov, ale najviac získala Kriminálka Kraj