Na obrazovkách Televízie Joj v utorok 14. júna štartuje nový rodinný seriál Šťastná rybka. Úsmevný príbeh v hlavnej úlohe s Ľubošom Kostelným môžu diváci na obrazovkách sledovať počas celého leta.

Postava na mieru

„Postavu mi písali na telo, takže isté podobnosti sú asi prirodzené -tiež mám rád keď som obklopený veľkou rodinou, tiež sa viem zamotať do svojich najlepších úmyslov, a tiež som typ, ktorému jeho slušnosť vie niekedy spôsobiť, to že je trošku v područí záujmov jeho okolia,“ odpovedá Ľuboš Kostelný, ktorý v seriáli stvárňuje Doda Hajdáka.

„Inšpirujeme sa skôr skutočnými situáciami, v ktorých sú skutočné osoby. A to sa snažíme nevtieravo preniesť do jednotlivých situácii a postáv v scenári. To robí náš seriál ľudský. Všetci traja autori - Kristína Cibulková, Stano Guštafík i ja - sme rodinne založení a radi sa smejeme, takže rodina a humor sú nám blízke. Preto je pre nás rodinná komédia vskutku prirodzeným žánrom“, povedal Ivan Predmerský, režisér a spoluautor námetu seriálu.

O seriáli

Čo sa stane, keď jeden obyčajný muž v strednom veku, ktorý žije v obyčajnej dedine a má obyčajnú rodinu, vyhrá 10 miliónov eur? Zaobstará sebe a rodine všetko, o čom kedy snívali? Vykašle sa na firmu, kde pracuje pod svojím švagrom za almužnu a už nikdy nepohne ani prstom? Možno by to tak Dodo (Ľuboš Kostelný) všetko urobil, ale má to jeden háčik. Jeho tehotná žena Simona (Zuzana Porubjaková) by šokujúcu správu o megavýhre kvôli svojej diagnóze nezvládla.

Tajomstvo treba udržať až do okamihu, keď o zhruba dva mesiace porodí. Lenže v rodine, kde sa nikdy nič neutají, je to veľmi ťažké a podozrivému Dodovi sa to občas vymkne z rúk. Napríklad kvôli vychytralému synovi Albertovi (František Beleš), zvedavej Simoninej sestre Táni (Kristína Greppelová) alebo kvôli jej manželovi Romanovi (Marcel Ochránek), ktorý je zároveň Dodovým šéfom v stavebninách. Aby toho nebolo málo, Dodovi na päty dýcha svokor Gabo (Dušan Jamrich), bývalý elitný policajt.

Ďalšie dôležité správy

Kampaň proti zlému parkovaniu v meste priniesla kontroverzný klip
Neprehliadnite

Zlý alebo geniálny? Mesto Gdyňa chcelo poukázať na zlé parkovanie, vyrobilo kontroverzný klip