Aj vo štvrtok pokračoval medzi televíziami Markíza a Joj súboj o diváka. Až tri programy získali sledovanosť viac ako 400-tisíc divákov cieľovej skupiny 12+, dva programy prekročili hranicu 300-tisíc divákov a štyri programy získali pozornosť viac ako 200-tisíc divákov.

Najviac divákov (462-tisíc) si však pozrelo epizódu seriálu Dunaj, k vašim službám. V tom čase Jojka vysielala seriál Nemocnica, ktorý si nenechalo ujsť len o 8-tisíc menej divákov.

Väčší rozdiel je vidieť medzi seriálom Mama na prenájom a šou Bez servítky, ktoré sa vysielali pred 18. hodinou. Vyššiu sledovanosť získal markizácky seriál a nad jojkárskou kulinárskou šou mal náskok o 19-tisíc divákov.

Úspech mala aj relácia Reflex (352-tisíc divákov), vedomostný kvíz Duel (290-tisíc divákov) či politická diskusná relácia Na hrane (291-tisíc divákov).

Markíza získala prevahu aj v rebríčku pre cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov. Jej nové seriály Dunaj, k vašim službám a Mama na prenájom získali vyššie trhové podiely, a to 22,8 percenta a 26,3 percenta a v poradí obsadili vrchné priečky.

Jojkársky seriál Nemocnica skončil na treťom mieste s trhovým podielom 20,3 percenta a kulinárska šou Bez servítky na štvrtom mieste s trhovým podielom 21,9 percenta.

Vyššie trhové podiely si vyslúžili aj relácia Reflex (24,8 percenta), Policie Modrava III. (17,8 percenta) či Rodinné prípady (20,8 percenta).

Markíza Group sa vo štvrtok darilo, čo ukazuje aj 32-percentný celodenný trhový podiel, Joj Group mierne klesla na 25,3 percenta, ako aj RTVS na 9 percent, ale polepšila si spravodajská TA3 na 1,7 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

princ Harry
Neprehliadnite

Rozhovor s princom Harry si pozrelo vyše 200-tisíc divákov, sledovaná bola aj Hranica