Najúspešnejším nespravodajským televíznym programom sa v stredu stala epizóda seriálu Mama na prenájom, ktorá priniesla Televízii Markíza sledovanosť 377-tisícov divákov cieľovej skupiny 12+.

Svojich divákov si v tom čase zachovala aj kulinárska šou Bez servítky, ktorú si na obrazovkách Televízie Joj pozrelo až 340-tisíc divákov.

Úspešný bol aj jojkársky seriál Hranica, ktorý si počas večerného hlavného vysielacieho času nenechalo ujsť 361-tisíc divákov. Konkurencia z Markízy, seriál Chatári, naň nestačil, keďže oslovil len 216-tisíc divákov. Ale viac ako 200-tisíc divákov si hneď potom nenechalo ujsť rozhovor princa Harryho s americkým moderátorom Andersonom Cooperom.

Podobne vyzerá aj zloženie najlepšej nespravodajskej pätice v rebríčku pre cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov. Mama na prenájom z prvého miesta získala trhový podiel 24,5 percenta, jojkárska Hranica mala 18,2 percenta a šou Bez servítky 20,7 percenta.

Do hornej polovice desiatky sa dostala aj relácia Reflex s 22,7-percentným trhovým podielom a aj seriál Chatári, ktorý sa v tomto rebríčku vyšplhal na piate miesto so 14,8-percentným trhovým podielom

Vyšší trhový podiel si vyslúžila aj rozhovor s prinom Harrym (15,9 percenta), súťaž Riskuj! (15,2 percenta) či Rodinné prípady (21,1 percenta).

V rámci celodenného trhového podielu prekonala Markíza Group 31 percent, polepšila si aj Joj Group na 25,7 percenta, RTVS klesla na 9,6 percenta, ako aj TA3 na 1,4 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Dunaj, k vašim službám
Neprehliadnite

Jojkárska Nemocnica nestačila na nový seriál Dunaj, k vašim službám. Sledovaná bola aj Vlhová