Markizácke Na love sa u divákov vo vekovej kategórii 12+ teší veľkej obľube. Počas uplynulých dní bolo vidieť, ako sa šplhá rebríčkom nespravodajských relácii a vo štvrtok dosiahol vrchol. Stal sa najobľúbenejším so sledovanosťou 232-tisíc ľudí.

Špunti na ceste prepadli

Len o pár desiatok tisíc divákov zaostával český komediálny seriál Špunti na ceste. Kým prvé dve epizódy v rebríčku kraľovali, tohtotýždňové časti sledovalo 201-tisíc a 142-tisíc divákov. Čo je pri dvoch po sebe nasledujúcich epizódach pokles takmer 60-tisíc sledujúcich. Tretia priečka patrila Reflexu, opäť z dielne televízie Markíza. Pozrelo si ho 183-tisíc ľudí.

Do rebríčka sa dostala aj česká kulinárska šou Prestreté. So sledovanosťou 163-tisíc ľudí sa umiestnila na štvrtom mieste. Obľúbeným bol aj český seriál Ochránca, ktorý vysielal Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). K obrazovkám prilákal 155-tisíc divákov.

Špunti na ceste sa v rebríčku nespravodajských relácií kategórie 12 až 54 rokov dostali najvyššie. Kým skoršiu časť videlo 134-tisíc divákov s trhovým podielom 16,2 percenta, sledovanosť neskoršej klesla na 87-tisíc ľudí. Klesol aj trhový podiel, a to na 13,4 percenta.

Najviac Markízy

Druhú priečku obsadila vedomostno-zábavná šou Na love, ktorá k obrazovkám prilákala 99-tisíc divákov. Vyslúžila si vysoký trhový podiel – 19,1 percenta. V rebríčku sledovanosti sa držala aj relácia Reflex, ktorý sledovalo 79-tisíc ľudí s trhovým podielom 17,8 percenta.

To päťku uzatvára Jojka s vysielaním šou o varení Prestreté, ktorú si pozrelo 68-tisíc divákov a štvrtková epizóda si tak z trhového podielu ukrojila rovných 13 percent.

Ďalšie dôležité správy

Ako všetky bežné deti na svete: „Niektoré sú šikovné a v škole majú super prospech, iné treba do učenia naháňať,“ hovorí Daria Kimuli.
Neprehliadnite

Moderátorka Fox News tvrdí, že tehotné Keňanky nesmú voliť, Keňanom sa to nepáči