Stredajšie vysielanie opäť ukázalo rozmanitosť rebríčkov pre obe cieľové skupiny. Prvé miesto však zaujal jeden komediálny seriál, a to Hranica z dielne Televízie Joj. V rebríčku 12+ k obrazovkám prilákal 320-tisíc divákov.

Bez servítky v top 3

Na vysokú priečku sa dostala aj kriminálka Vraždy v Berry, ktorú vysielal Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) a sledovalo ju 257- tisíc divákov.

Jojkárska kulinárska šou Bez servítky zaujala aj svojim stredajším dielom. Varenie účinkujúceho Milana prilákalo k televízii 253-tisíc divákov kategórie 12+.

Na piatom a šiestom mieste skončila Televízia Markíza. Vysielaním seriálu Oteckovia zaujala 216-tisíc ľudí a reláciou Reflex prilákala 191-tisíc divákov.

Seriály, šou aj rozprávka

Rebríček pre cieľovú skupinu 12 až 54 rokov ukázal prvenstvo pre seriál Hranica, ktorý si pozrelo 155-tisíc ľudí. Na druhom mieste nespravodajského poradia skončila šou Bez servítky. Pred obrazovky prilákal 113-tisíc zvedavých divákov.

Markizácky Reflex zaujímal menej ako stotisíc ľudí, pozrelo si ho iba 96-tisíc Slovákov kategórie 12-54. Švrtá priečka v stredu patrila Oteckom, ktorých si nenechalo ujsť 92-tisíc divákov.

Kreslenú rozprávku Angry birds vo filme 2, ktorú vysielala TV Markíza po 20. hodine, si pozrelo 88-tisíc ľudí, čo jej prinieslo piate miesto a šestku si vyslúžila Jojka a jej vysielanie šou Geissenovci - Ťažký život milionárov.

Pozrite si tabuľky a graf:

Ďalšie dôležité správy

Na snímke sprava Daniela Šencová a Viktor Suchý počas verejnej nahrávky Rádia Litera v stánku RTVS na veľtrhu Bibliotéka - Pedagogika 2019 vo výstavnom centre Incheba v Bratislave 7. novembra 2019. FOTO TASR - Dušan Hein
Neprehliadnite

Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo má opäť RTVS, ukázal prieskum