Utorkovým (6.6.) najsledovanejším nespravodajským programom bol seriál Nemocnica. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 439-tisíc divákov. Dvojkou v rebríčku sa stala Mama na prenájom, ktorá si získala 396-tisíc ľudí.

Kulinársku šou Bez servítky si pozrelo o vyše 100-tisíc ľudí menej. Top 5 najúspešnejších nespravodajských programov dopĺňa magazín Reflex, ktorý si videlo 247-tisíc divákov a český kriminálny seriál Odznak Vysočina s 243-tisícmi sledujúcimi.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Mama na prenájom s trhovým podielom 32,2 percenta. Nemocnica, ktorá v sledovanosti skončila na druhom mieste, si vyslúžila 25,1 percenta trhového podielu.

Na treťom mieste skončila šou o varení Bez servítky s 21,8 percentami trhového podielu. Český krimi seriál Odznak Vysočina získal v trhovom podiele 16 percent a magazín Reflex 25,8 percenta.

Markíza Group v utorok získala 34,2 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group dosiahla 20,5 percent, RTVS mala vyše 8 percent a spravodajská TA3 získala 1,3 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Markíza Krimi
Neprehliadnite

Markíza Krimi oslavuje prvé narodeniny a na obrazovky prináša nové tituly