Športový klub Slavia Praha uzatvorila mediálne partnerstvo so spoločnosťou Seznam.cz, českým technologickým lídrom a internetovou jednotkou. Toto spojenie predstavuje dôležitý krok pre najstarší český klub, ktorý si kládol za cieľ zviditeľniť svoje športové a strategické aktivity pred českou verejnosťou, informuje portál Marketing & Media.

Šírenie spoločných hodnôt

Cieľom tohto partnerstva je nielen informovať a inšpirovať, ale tiež šíriť spoločné hodnoty, medzi ktoré patria fair play, otvorenosť a neustále zlepšovanie a inovácia. Klub sa zameriava nielen na ihrisko, ale aj na aktivity mimo neho, a to vrátane spoločenskej zodpovednosti.

Partnerstvo zahŕňa komunikačnú, marketingovú a obchodnú spoluprácu. Slavia očakáva, že spolupráca prinesie zvýšený záujem verejnosti o klub a prispeje k zlepšeniu prestíže futbalu ako celku.

Exkluzívny obsah pre fanúšikov

Fanúšikovia SK Slavia Praha sa môžu tešiť na exkluzívny obsah, ktorý im bude poskytovaný prostredníctvom médií spadajúcich pod Seznam.cz.

Jiří Vítek, riaditeľ divízie Obsahových služieb a sociálneho ekosystému zdôraznil, že spoločnosť je pripravená poskytnúť detailné informácie o zápasoch, hráčoch a stratégiách s vysokou kvalitou na svojich platformách.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Man,Is,Holding,Smartphone,And,Reading,Fake,News,On,Internet.
Neprehliadnite

Jourová: Umelá inteligencia sa nesmie zneužiť na šírenie dezinformácií