Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa vo štvrtok stal seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý pritiahol pred televízne obrazovky 455-tisíc divákov cieľovej skupiny 12+. Televíziu Markíza určite potešil aj úspech ďalšej epizódy seriálu Mama na prenájom, ktorá v rebríčku obsadila druhé miesto a oproti tretiemu miestu mala aj lepší 25,1-percentný trhový podiel.

Konkurenčná televízia Joj vysielala vo večernom čase seriál Nemocnica, ktorú delila od prvého miesta pozornosť 35-tisícov divákov. O niečo nižšie sa umiestnila aj šou Bez servítky, ktorú si pozrelo 398-tisíc divákov. Najlepšiu päticu programov uzatvára politická relácia Na hrane, kde sa v diskusii stretli Igor Matovič a Erik Tomáš.

V obchodne dôležitej cieľovej skupine nastala podobná situácia. Najsledovanejšia bola epizóda seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorá získala 25,3-percentný trhový podiel. Viac však mala Mama na prenájom, a to až 28 percent, ale úspešná bola aj šou Bez servítky s 27,3-percentným trhovým podielom.

Nad 20 percent sa dostal aj markizácky Reflex (23,1 percenta) či Rodinné prípady (22,3 percenta). Seriál Nemocnica mal 19,7-percentný trhový podiel.

Celkovo sa Markíza Group darí, za štvrtok získala 33,6 percenta trhového podielu, Joj Group mala 25,4 percenta, RTVS bola pod deviatimi percentami a spravodajská TA3 pod dvomi percentami.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Šéfkuchár Martin Novák sa pri niektorých jedlách nestačil čudovať.
Neprehliadnite

Šou Bez servítky si pozrelo vyše 400-tisíc divákov, Na nože prekonalo Hranicu