V utorok sa najsledovanejším nespravodajským programom stal seriál Dunaj, k vašim službám. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 451-tisíc divákov. Iba o necelých 30-tisíc menej sledujúcich mal v rovnakom vysielacom čase seriál Mama na prenájom.

Na tretej priečke sa umiestnil seriál Nemocnica, ktorý si nenechalo ujsť 402-tisíc divákov. Kulinárska šou Bez servítky získala 364-tisícovú sledovanosť a magazín Reflex videlo 290-tisíc divákov.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Dunaj, k vašim službám s trhovým podielom 24,4 percenta. Mama na prenájom, ktorá v sledovanosti skončila na druhom mieste, získala v trhovom podiele o vyše dve percentá viac.

Kulinárska šou Bez servítky bola tretia so ziskom 23,6 percenta trhového podielu. Rebríček top 5 uzatvárajú seriál Nemocnica s 19,2-percentným trhovým podielom a magazín Reflex s trhovým podielom 20,9 percenta.

Markíza Group si získala v utorok 31,8 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group vyskočila na 24 percent, RTVS skončila nad 9 percentami a spravodajská TA3 mala 1,5 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Tatiana a Dáša
Neprehliadnite

Internet nie je divoký západ. Francúzsko chce regulovať influencerov na sociálnych sieťach