Po piatich rokoch sa na obrazovky Prima Plus vracia úspešný krimiseriál Černé vdovy. V osemdielnej minisérii budú opäť žiariť Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Diváci kanálu sa na druhú sériu môžu tešiť už od 1. februára, informuje televízia v tlačovej správe.

Pôvodne herecké obsadenie

Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) v prvej sérii odprevadili svojich manželov zo sveta a do lona im spadla ich prepravná spoločnosť, ktorá ide ale ku dnu. Tri roky sa ju snažili udržať a nakoniec sa rozhodli vyhlásiť bankrot. Lenže - to by jedna z nich nesmela dostať nápad na to, ako ju priviesť k životu za akúkoľvek cenu.

Lucia Siposova, predstaviteľka Veroniky prezradila, že nejde o priame pokračovanie. „V príbehu ubehli tri roky, dievčatá si prešli nie úplne ružovými cestami a zrazu sa im naskytne možnosť zárobku. Lenže ten je ilegálny,“ hovorí.

Ako prezradila Jana Plodková, Renata sa trochu zmenila, prebehla ľahká strata naivity, ale jej snaha ísť za spravodlivosťou nezmizla. „Jej podstata zostala, len už dokáže byť drsnejšia. Celkom som sa bála, čo s nami urobí doba, kedy sme netočili, ale ako sme sa na pľaci s dievčatami stretli, prišlo mi, akoby sme tú prvú sériu dotočili nedávno,“ dodala herečka, ktorá by do ďalšej série v inom zložení nešla. „To bola podmienka – všetci, alebo nikto. Vrátane režiséra Radka Bajgara.“

Februárová premiéra

Vodcom a mozgom celej partie stále zostáva Johana v podaní Jitky Čvančarovej. Po jej boku bude opäť stáť Bolek Polívka ako detektív Nekula. Nechýbajú ani Dana Batulková, Jiří Maryško, Petr Buchta, Monika Zoubková a ďalší. O réžiu sa znovu postaral Radek Bajgar.

Prvý diel druhej série prinesie slovenským divákom, súčasne s nasadením v Českej republike, televízny kanál Prima PLUS a to už v stredu, 1. februára o 21.25 hod.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

V relácii TA3 V politike sa moderátor Rastislav Iliev odhodlal k neľahkému kroku. Len pár dní po vražde dvoch nevinných ľudí, ktorí boli zabití podľa všetkého pre svoju sexuálnu orientáciu nabral odvahu a verejne sa priznal, že aj on patrí do komunity LGBTI.
Neprehliadnite

Mediálna rada riešila podnety na moderátorov TA3, ale aj diskrimináciu LGBTI+ komunity