Izraelský minister cestovného ruchu Joel Razvozov si vo videu lákajúcom do Izraela zahral Jamesa Bonda. Politik využil to, že sa podobá predstaviteľovi slávneho agenta, hercovi Danielovi Craigovi.

Ako James Bond

„Volá sa Izrael. Štát Izrael,“ parafrázoval Razvozov Jamesa Bonda.

Vo videu zverejnenom na sociálnych sieťach minister pláva na paddleboarde po Galilejskom jazere, ukazuje svoje vyšportované telo, keď sa vynára z vĺn Stredozemného mora a v dobre padnúcom obleku sa objavuje vo viacerých izraelských mestách. Nechýba ani scénka, keď si Razvozov pred zrkadlom upravuje motýlika, alebo keď v bare popíja martini.

Reprezentácia krajiny

Dvadsaťštyriročný Razvozov sa narodil v Birobidžane v bývalom Sovietskom zväze, jeho rodina do Izraela emigrovala v roku 1991. Je to džudista, ktorý reprezentoval Izrael napríklad na letných olympijských hrách v Aténach v roku 2004.

Podľa izraelských médií je cieľom videa propagovať krajinu v čase slabšieho obdobia v turistickom ruchu, ktoré prichádza po lete. Minister povedal, že vznik videa financoval z vlastných zdrojov.

Ďalšie dôležité správy

Mandy Malliaová, sestra zosnulej investigatívnej novinárky Daphne Caruanovej Galiziovej, zapaľuje sviečky pri snímke zosnulej novinárky v maltskej metropole Valletta 14. októbra 2022. Bratov Georgea a Alfreda Degiorgiovcov odsúdili v piatok za vraždu maltskej investigatívnej novinárky Daphne Caruanovej Galiziovej z roku 2017 na 40 rokov väzenia. Trest dostali v prvý deň ich súdneho procesu, ktorý sa konal takmer päť rokov po zločine.
Neprehliadnite

Daphne mala pravdu, skandovali ľudia pri spomienke na maltskú novinárku