Od 1. 6. nastúpil na novú pozíciu Executive Director CZ & International Ondrej Geče. Ondrej má bohaté skúsenosti z prostredia biznisu – predovšetkým zo spoločnosti Google, kde pôsobil na lokálnych aj medzinárodných pozíciách.

V tých bol zodpovedný hlavne za Finance, Telco & Media Industries, ako aj oblasť publisherov, informuje Ronald Lupták, Chief Executive Officer Made by Vaculik (MBV). Časť svojej kariéry sa venoval aj medzinárodnej produkcii v oblasti umenia.

Ondrej Geče

Veľmi dôležitou časťou Ondrejovej misie je aj rozvoj medzinárodných aktivít agentúry. „S veľkým nadšením a radosťou prijímam príležitosť viesť český a medzinárodný tím obklopený ľuďmi, ktorých výnimočnú prácu sledujem už dlhé roky. Teším sa, že budeme spoločne hnacou silou pri formovaní rastu našich obchodných partnerov, s ktorými nás spájajú dlhodobé väzby a spoločná vášeň pre nepopierateľnú silu stratégie a kreativity.“

Rishabh Kaul

Na pozíciu kreatívneho riaditeľa do pražskej pobočky agentúry prichádza Rishabh Kaul. Rishabh sa pohybuje v kreatívnom biznise viac ako 20 rokov a pracoval pre klientov ako napríklad Microsoft, LG, Suzuki, Bacardi, ESPN a Goodyear. Pôsobil na seniorných pozíciách v agentúrach Leagas Delaney, Fallon, McCann Erickson, Publicis a ďalších v Mumbai, Delhi či Hamburgu.

Posledné roky žije v Prahe, kde naposledy pracoval ako kreatívny riaditeľ pre klienta Škoda v agentúre Optimist Praha. S MBV Rishabh v posledných troch rokoch spolupracoval na viacerých projektoch. Vďaka týmto skúsenostiam bude cennou posilou pri rozširovaní aktivít agentúry v medzinárodnom kontexte.

„Čo ma presvedčilo, aby som sa pridal do tímu, bol vnútorný pocit, že v MBV nebudem pracovať „pre“ niekoho, ale „s“ niekým. Práve táto myšlienka spolupráce je to, čo ponúkame aj našim klientom tým, že sa stávame partnermi značky a nielen ďalším dodávateľom. Len takýto vzťah medzi agentúrou a klientom môže viesť k inovatívnej a transformujúcej práci,“ hovorí Rishabh.

Milan Bielik

V neposlednom rade postúpil po 7 rokoch v agentúre z pozície Kreatívny riaditeľ na pozíciu Chief Creative Officer Milan Bielik – kreatívec a držiteľ ceny Filip za výnimočný prínos pre slovenskú reklamu.

„V Made by Vaculik som začal na pozícii senior copywriter. Túto agentúru som si vtedy vybral, pretože som mal na pohovore so Zuzkou Ďurčekovou pocit, že je to presne to, čo hľadám. A nemýlil som sa. MBV je môj druhý domov som vďačný Jurajovi a Ronymu za dôveru v mojej novej kreatívnej etape. Verím, že s mojím úžasným tímom spolu dokážeme veľké veci.“

„Agentúra je predovšetkým o ľuďoch! O ich schopnostiach, nadšení, vytrvalosti a v neposlednom rade aj o fungovaní v odhodlanom a funkčnom tíme,” hovorí Founder & Chairman agentúry Juraj Vaculík a dodáva: „Len s takýmito jedinečnými ľuďmi budeme aj naďalej silným a dlhodobým partnerom pre našich existujúcich, nových aj budúcich klientov.”

„Do agentúry prichádzajú ľudia, ktorí majú rovnakú chuť rásť a vyhrávať. Verím, že sa týmto začína ďalšia zaujímavá éra Made by Vaculik,” hovorí Ronald Lupták, Chief Executive Officer.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Jakub Zitron Ťapák
Neprehliadnite

Voyo pripravilo ďalší stand-up špeciál. Po Simone prichádza Jakub Zitron Ťapák