Slovenská tlačová agentúra SITA tento rok oslavuje jubileum a už 25 rokov od svojho vzniku prináša dôležité informácie z domova aj zo zahraničia. Počas svojho dlhoročného pôsobenia si získala priazeň lojálnych čitateľov, úspešných podnikateľov, vydavateľstiev a mediálne známych osobností.

Intuitívne rozhranie agentúrneho servisu

Nedávno uviedla do prevádzky nové distribučné prostredia pre spravodajstvo a prehliadanie agentúrneho servisu. Odteraz sa do vybraných služieb agentúry dá dostať po prihlásení z jedného miesta na webovej stránke www.sita.sk, ktorá prešla redizajnom.

Aktívnym odberateľom umožňuje priamy prechod do vybraných služieb pod jedným používateľským heslom. Distribučná stránka in.sita.sk prináša vylepšené vyhľadávanie, rozšírené možnosti ukladania agentúrnych správ do vlastného zoznamu, prehľadnejší dizajn, kopírovanie obsahu správy na jeden klik, ponuku súvisiacich správ z agentúrneho servisu a iných médií, profily osobností, či základné informácie o firmách.

Intuitívne rozhranie na prehliadanie agentúrneho servisu je optimalizované aj pre mobilné zariadenia a ponúka lepší prehľad v agentúrnom spravodajstve.

V rámci osláv pripravila SITA pre svojich priaznivcov a nových klientov viaceré služby. PR správy 2 + 1 umožnia klientom pri objednaní dvoch PR správ získať tretiu zadarmo. K tomu je možné využiť bezplatné používanie distribučnej stránky. Služba je ideálnym riešením nielen pre médiá, agentúry, inštitúcie, ale aj menšie a väčšie firmy z rôznych odvetví.

Čo sa udialo v SITA za 25 rokov?

SITA vznikla ako tlačová agentúra v roku 1997 s cieľom poskytovať aktuálne, vyvážené a politicky nestranné informácie z ekonomického a politického sektora. Spravodajské služby sa od roku 2001 rozšírili o špecializované riešenia pre firmy, monitoringy médií a mediálne analýzy.

Medzi dôležité míľniky patrí aj fakt, že SITA ako prvá agentúra na Slovensku spustila online vysielanie ekonomického spravodajstva cez internet.

Unikátny spôsob distribúcie spravodajstva cez desiatky partnerských portálov uviedla v roku 2004 prostredníctvom spravodajského portálu Webnoviny.sk pre širokú internetovú verejnosť, ktorý sa v krátkom čase stal najväčším dodávateľom spravodajstva na Slovensku.

Viac zaujímavých informácií o 25 ročnom pôsobení SITA nájdete na sita.sk/25-vyrocie/

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Ľuboš sa stal 2.najúspešnejší súťažiaci v histórii Extrémnych premien.
Neprehliadnite

Šou Bez servítky sa stala lídrom rebríčka, v top trojke aj Extrémne premeny Slovensko