Najsledovanejším stredajším televíznym nespravodajským programom sa stala kulinárska šou Bez servítky, ktorá v tom čase priniesla Televízii Joj sledovanosť 370-tisícov divákov cieľovej skupiny12+. Úspech mal aj český film Bezva ženská na krku, ktorú si počas hlavného vysielacieho času pozrelo 287-tisíc divákov.

Do top trojky sa dostal aj jeden program konkurenčnej Televízie Markíza, a to šou Extrémne premeny Slovensko - druhá šanca na život, ktorý si nenechalo ujsť 295-tisíc divákov.

Nad hranicu 200-tisíc divákov sa dostali aj programy Duel (270-tisíc divákov), Reflex (254-tisíc divákov), Vraždy v Saint-Guilhem (242-tisíc divákov) a Rodinné prípady (239-tisíc divákov).

Najlepšia trojica v nespravodajskom rebríčku pre cieľovú skupinu 12 až 54 rokov zostala v podstate nezmenená, ale pozície programov sa zmenili.

K najviac sledovaným patrili film Bezva ženská na krku s 22,6-percentným trhovým podielom, ale viac získala šou Bez servítky s 27-percentným trhovým podielom. Extrémne premeny Slovensko - druhá šanca na život ako jediný z desiatky najlepších sa taktiež dostal nad hranicu 20 percent trhového podielu.

V rámci celkového trhového podielu skupina naďalej klesla až na 30,7 percenta, ale Joj Group stúpla na 27,3 percentá, polepšila si aj RTVS na 7,9 percenta a spravodajská TA3 je na 1,8 percentách.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Dedoles - vianočná kampaň 2022
Neprehliadnite

A tak sa zrodil prdiaci škrečok. Dedoles spúšťa vianočnú kampaň