Naše denné rebríčky najsledovanejších televíznych programov sa dočkali rozšírenia. Zatiaľ čo sme doteraz informoval o vývoji atraktivity programov pre cieľovú skupinu 12 až 54 rokov, od dnes sme tento parameter rozšírili o sledovanie rebríčka nespravodajských programov a relácií v cieľovej skupine 12+.

Markíza, Joj aj RTVS v Top 5

Najsledovanejším programom sa tak v utorok stal seriál Nemocnica, ktorý počas hlavného vysielacieho času sledovalo 520-tisíc divákov s trhovým podielom 24,5 percenta. Úspešnou bola aj šou Bez servítky, ktorá priniesla Televízii Joj 347-tisíc divákov s trhovým podielom 21,9 percenta.

Tretie miesto obsadil program Televízie Markíza. Denný seriál Oteckovia sledovalo 311-tisíc divákov s trhovým podielom 19,4 percenta.

Do pätice najúspešnejších programov v cieľovej skupine 12+ sa dostala aj relácia Duel, ktorá v tom čase priniesla Rozhlasu a televízii Slovenska až 260-tisíc divákov s trhovým podielom 17,3 percenta.

Zmena v cieľovej skupine 12 až 54 rokov

V rámci rebríčku s cieľovou skupinu 12 až 54 rokov jasne dominoval jojkársky seriál Nemocnica (231-tisíc divákov) a markizácki Oteckovia (164-tisíc divákov) tesne prekonali šou Bez servítky (163-tisíc divákov).

Do najlepšej nespravodajskej pätice sa dostal aj Utajený šéf IV. (135-tisíc divákov) či markizácka relácia Reflex (116-tisíc divákov).

Pozrite si rebríčky pre cieľovú skupinu 12 až 54 rokov:

Ďalšie dôležité správy

Markíza Krimi
Neprehliadnite

Markíza Krimi bude ako detektív hľadajúci dôkazy. Kedy odštartuje vysielanie?