Najsledovanejším nespravodajským programom v kategórii 12+ sa stal seriál Nemocnica, ktorý vysiela Televízia Joj. Pozrelo si ho 473-tisíc divákov. Nový seriál na Markíze Chatári prilákal k televíznym obrazovkám 349-tisíc ľudí. Státisícovej sledovanosti sa tešila aj kulinárska šou Bez servítky, ktorú videlo 311-tisíc divákov.

Vysoká sledovanosť

Vysoko sa v rebríčku dostala aj reality šou Farma, ktorú si pozrelo 298-tisíc ľudí. Súťažnú reláciu Duel z dielne Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) sledovalo 250-tisíc divákov.

Najobľúbenejším televíznym programom v kategórii 12 až 54 sa stal seriál nemocnica. Štvrtkovú epizódu si pozrelo 193-tisíc ľudí s trhovým podielom 20,4 percenta. Komediálny seriál Chatári prilákal k obrazovkám 188.tisíc divákov, za čo si vyslúžil 20,1 percentný trhový podiel.

Nočná Farma

Markizácku Farmu sledovalo 142- tisíc ľudí s trhovým podielom 21,9 percenta. Vysoko sa v sledovanosti dostala aj šou Bez servítky, ktorú videlo 131-tisíc divákov s trhovým podielom 21,89 percenta. Top päť najsledovanejších nespravodajských relácií uzatvárajú Rodinné prípady. Podvečernú epizódu pozeralo 119-tisíc ľudí s trhovým podielom 19,2 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Budova Rozhlasu a televízie Slovenska
Neprehliadnite

RTVS odvysiela nový dokument Biskup Michal Buzalka