Sledovanosti v utorok dominovali seriály v hlavnom vysielacom čase. Nechýbala zábava ani dráma.

Divákom sa v nespravodajskom rebríčku vekovej kategórie 12+ najviac páčil seriál z dielne TV Joj Nemocnica. K televíznym obrazovkám prilákal 409-tisíc ľudí. O viac ako stotisíc divákov menej mal v rovnakom čase markizácky seriál Pán profesor. Tomáša Maštalíra a jeho netypické učebné metódy si pozrelo 304-tisíc ľudí.

Nočná Farma sa teší vysokej sledovanosti

Vysoko sa dostalo aj utorkové amatérske varenie v relácii Bez servítky. Pozrelo si ho 301-tisíc divákov. Až 267-tisíc ľudí ponocovalo, aby videlo ďalšiu epizódu reality šou Farma. Top päťku rebríčka sledovanosti uzatvárajú Rodinné prípady, ktoré podvečer na Markíze videlo 230-tisíc divákov.

Najsledovanejším nespravodajským programom v kategórii 12 až 54 sa stal Pán profesor. Seriál si pozrelo 203-tisíc divákov s trhovým podielom 22,8 percenta. Nemocnica zaostávala o takmer 30-tisíc ľudí. So 177-tisícimi sledujúcimi si vyslúžila rovných 20 percent z trhového podielu.

Rodinné prípady si získavajú divákov

Kulinárska šou Bez servítky s vysokým trhovým podielom, až 27,3 percenta si získala 145-tisíc divákov. Nad stotisícovú sledovanosť sa dostala aj reality šou Farma, ktorú videlo 116-tisíc ľudí s trhovým podielom 20,2 percenta. Top päťku uzatvárajú Rodinné prípady. Podvečernú epizódu sledovalo 102-tisíc ľudí, za čo získali 18,8 percenta trhového podielu.

Ďalšie dôležité správy

Aerial,Cityscape,Of,Kant,Island,In,Kaliningrad,,Russia,At,Sunny
Neprehliadnite

Úvahy o pripojení ruského Kaliningradu k Česku prebudili fantáziu Poliakov na internete