V čele rebríčka nespravodajských programov v kategórií 12 + je český kriminálny seriál Dvojka na zabitie už od začiatku augusta.

Počet divákov stúpol

Minulú stredu sa český seriál vyšvihol, sledovanosť dvihol na 200-tisíc ľudí a priblížil sa tak k úspechu, ktorý zažila prvá epizóda. Predošlá časť znova získala stovky sledujúcich, ich počet dokonca mierne stúpol – 207-tisíc. Štvrtý augustový týždeň opäť zažiaril a získal si 239-tisíc divákov. Typické stredajšie kriminálky na Jednotke rovnako stúpajú na sledovanosti. Vraždy vo Vercors sa zapáčili 221-tisíc ľuďom.

Dvestotisícové Rodinné prípady

Markíza sa v rebríčku sledovanosti dostala vysoko vďaka Rodinným prípadom, ktoré si pozrelo 215-tisíc ľudí. Veľký úspech u ľudí získala aj vedomostno-súťažná relácia Duel z dielne Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS). Vyšplhala na štvrté miesto so 184-tisícmi divákmi. Top päť najsledovanejších programov uzatvára magazín Reflex, ktorý k televíznym obrazovkám prilákal 169-tisíc ľudí.

v

V rebríčku sledovanosti vekovej kategórie 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil český krimi-komediálny seriál Dvojka na zabitie. K televíznym obrazovkám prilákal 122-tisíc divákov, za čo si vyslúžil 14,1-percentný trhový podiel.

Dve epizódy Rodinných prípadov

Vysoký trhový podiel – 20,7 percenta si vyslúžili Rodinné prípady na Markíze, ktoré sledovalo 115-tisíc ľudí. Vysoko sa v rebríčku umiestil večerný film Ohnivé peklo, ktorý vysielala Jojka. Získal si 89-tisíc divákov s trhovým podielom 12,1 percenta.

Úspech u divákov zožal aj magazín Reflex, ktorý si pozrelo 79-tisíc ľudí, vďaka ktorým dosiahol v trhovom podiele 17 percent. Medzi najsledovanejšie relácie sa zaradili aj Rodinné prípady, ktoré k obrazovkám prilákali 67-tisíc divákov s trhovým podielom 17,4 percenta.

Seriál Hranica
Neprehliadnite

Diváci dávajú prednosť zábave, seriál Hranica videlo viac ako 300-tisíc ľudí

Ďalšie dôležité správy