Špeciálne Ráno na eFeMku s Dominikou Jaškovou a Martinom Staňom navštívia Nightcall DJs, Isobutane či Sofia Nøt. Zahrá aj aktuálny držiteľ Rádiohlavy v kategórii Album roka / Cena novinárov - Isama Zing.

Dva dni slovenskej hudby

Do Popo_FM s Luciou Haverlík a Vierkou Ráczovou zavítajú dídžeji Whithe a Duhan a svoj live act predstaví Blame Your Genes. Dva dni, ktoré budú patriť slovenskej hudbe svojím vystúpením uzatvorí Andreas Imrich, ktorý bol ešte v marci nominovaný na Objav roka na Rádiohlavách. Práve počas tohto leta sa spevák kapely Talkshow po prvýkrát postavil na pódiá so svojím sólovým projektom.

Aktuálnu festivalovú sezónu v krátkych rozhovoroch zrekapitulujú aj ďalší slovenskí hudobníci. S koncertami Rádio_FM pokračuje aj počas víkendu, poslucháčom ponúkne vystúpenia Bolo nás jedenásť s Bratislava Hot Serenaders a Wolf Alice z festivalu Pohoda.

Festivalové vysielanie

Rádio_FM každoročne dokumentuje dianie na známych slovenských festivaloch odkiaľ vysiela zo svojej Rádio (aktívnej zóny)_FM a počas víkendov sa svojim poslucháčom stará o festivalovú atmosféru bez toho, aby museli niekam chodiť.

Tento rok si tak poslucháči mohli vypočuť koncerty Damona Albarna, The Wombats, Pixies, Patti Smith či Bloc Party, ktoré fanúšikom kvalitnej hudby priniesla Európska vysielacia únia, ktorej súčasťou je aj RTVS.

Program Festivalu Rádia_FM

ŠTVRTOK:

Ráno na eFeMku: Nightcall Djs, Isobutane

Popo_FM: Blame Your Genes, Duhan

 

PIATOK:

Ráno na eFeMku: Sofia Nøt, Isama Zing

Popo_FM: Whithe, Andreas Imrich

Ďalšie dôležité správy

KK23 New York - Na archívnej snímke z 29. marca 2018 logo Facebooku v New Yorku. Austrália a americká spoločnosť Facebook rokovali v piatok 19. februára 2021 s cieľom vyriešiť svoj spor po tom, ako táto sociálna sieť vyvolala medzinárodné pobúrenie zablokovaním spravodajského obsahu austrálskych médií. FOTO TASR/AP
FILE - This March 29, 2018, file photo shows the Facebook logo on screens at the Nasdaq MarketSite, in New York's Times Square. For years, Facebook has been in a defensive crouch amid
Neprehliadnite

Facebook nefunguje, používatelia sa sťažujú na záhadnú chybu. Máte ju aj vy?