Utorkovým (16. 5.) najsledovanejším nespravodajským programom bol seriál Dunaj, k vašim službám. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 476-tisíc divákov. Seriál Mama na prenájom si pozrelo o 60-tisíc ľudí menej.

Na tretej priečke sa umiestnil seriál Nemocnica, ktorý si nenechalo ujsť 384-tisíc divákov. Top 5 najúspešnejších nespravodajských programov dopĺňa kulinárska šou Bez servítky, ktorú si pozrelo 302-tisíc divákov a český krimiseriál Policie Modrava s 264-tisícmi sledujúcimi.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Dunaj, k vašim službám s trhovým podielom 26,3 percenta. Rovnaký trhový podiel dosiahla aj Mama na prenájom.

Nemocnica, ktorá v sledovanosti skončila na treťom mieste, si vyslúžila 19,4 percenta trhového podielu. Šou o varení Bez servítky získala o 0,1 percenta trhového podielu viac. Rebríček top 5 uzatvára český krimiseriál Policie Modrava s 23-percentným trhovým podielom.

Markíza Group v utorok získala 32,5 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group dosiahla 19,8 percent, RTVS vyskočila nad 13 percent a spravodajská TA3 mala 1,2 percentá trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

HBO Max miery do Európy
Neprehliadnite

Sony a Warner Bros. Discovery rozširujú dohodu o distribúcii obsahu v Európe