Americká popová speváčka Beyoncé si otvorila účet na stále obľúbenejšej sociálnej sieti TikTok. Ako svoje prvé video na nej zverejnila kompiláciu klipov, na ktorej sú rôzni fanúšikovia speváčky a používatelia TikToku zachytení, ako spievajú a tancujú na jej nový singel Break My Soul.

Video s fanúšikmi

Sociálna sieť a aplikácia TikTok čínskej spoločnosti BytDance umožňuje zdieľať videá dlhé až tri minúty. Štyridsaťročná diva to na prvýkrát využila zhruba z tretiny, keď na sieť vo štvrtok umiestnila zhruba minútové video so svojimi fanúšikmi.

„Veľmi ma potešilo, ako ste sa všetci rozvlnili! Veľmi vám ďakujem za to, ako veľmi máte radi BREAK MY SOUL!," pripísala speváčka k videu, ktoré je venované hitu zverejnenému v júni.

Komentár TikToku

Potešená z novej prominentnej užívateľky je aj samotná sociálna sieť. „Kráľovná je tu," komentoval to TikTok, na ktorom mala Beyoncé dnes už vyše 3,5 milióna sledujúcich.

Slávnej speváčke má 29. júla vyjsť siedmy štúdiový album Renaissance. Jej zatiaľ posledný štúdiový album Lemonade vyšiel v roku 2016 a slávil úspech po celom svete.

Ďalšie dôležité správy

Daniel Žulčák
Neprehliadnite

RTVS nakrúca nový historický seriál, posledný projekt pod vedením Rezníka