Najsledovanejšie relácie v nespravodajskom rebríčku kategórie 12+ priniesli televíziám Markíza, Joj a Rozhlasu a televízii Slovenska v hlavnom vysielacom čase najvyššie čísla. Topkou dňa bola ďalšia epizóda českého komediálneho seriálu Špunti na ceste, ktorý sledovalo 196-tisíc ľudí. Druhý diel však stratil viac ako 60-tisíc divákov.

České seriály

Jojka na prvé miesto stratila 30-tisíc divákov. Vysielaním americkej akčnej komédia Slečna nebezpečná v hlavnej úlohe s Katherine Heigl prilákala k obrazovkám 166-tisíc ľudí. Verejnoprávna televízia stavila na seriál Ochranca z českej produkcie v hlavnej úlohe s Lukášom Vaculíkom. Tretiu časť videlo 156-tisíc divákov.

Top päťku uzatvárajú Prestreté na Jojke a markizácky Reflex. Štvrtkové varenie v českej kulinárskej šou sledovalo 156-tisíc ľudí. Magazín si pozrelo 145-tisíc ľudí.

Najsledovanejším nespravodajským programom vo vekovej kategórií 12 až 54 rokov sa stal český seriál Špunti na ceste. Prvou epizódou si získal 124-tisíc divákov s trhovým podielom 15,7 percenta. Druhou už iba 84-tisíc, menší bol tiež trhový podiel – 13,1 percenta.

Filmový večer

V hlavnom vysielacom čase si na Jojke pozrelo film Slečna nebezpečná 95-tisíc ľudí, ktorí pre komédiu získali 12,5 percenta trhového podielu. Vysoko sa v rebríčku sledovanosti dostala aj česká kulinárska šou Prestreté so sledovanosťou 58-tisíc divákov a trhovým podielom 11,8 percenta.

Najlepšiu top päťku uzatvára magazín Reflex na Markíze, ktorý videlo 55-tisíc ľudí a relácia tak získala 12,6 percenta trhového podielu.

Ďalšie dôležité správy

Daniel Žulčák
Neprehliadnite

RTVS nakrúca nový historický seriál, posledný projekt pod vedením Rezníka